7m


7m

hyundai

Hamsik'de karar zamanı

Trabzonspor'un kadrosuna katmak için en üst limitlere çıktığı Slovak orta saha Marek Hamsik kararını bugün bildirecek. 33 yaşındaki yıldız futbolcunun, teklife olumlu dönüş yapması bekleniyor.

Trabzonspor 07.06.2021, 08:08
Hamsik'de karar zamanı

Trabzonspor'un uzun zamandır kadrosuna katmak için uğraş verdiği Marek Hamsik için karar haftasına girildi. Geçtiğimiz haftadan itibaren görüşmelerin yoğunlaştığı Slovak oyuncuya yönetim kurulu tarafından verilebilecek en üst limitten teklif yapılmıştı.

Yıllık 1 milyon 500 bin Euro maaşın yanı sıra imza parası ve bonuslar içeren 1 milyon Euro'luk ekstra teklif yapan bordo-mavililere, oyuncu tarafından pazartesi günü işaret edilerek, "Kararımı size bildireceğim" yanıtı verilmişti. Oyuncuyla transfer görüşmelerini yapan yetkililer, sürecin istedikleri gibi gittiğini ve oyuncudan olumlu dönüş beklediklerini dile getirdi.

ÖZEL GÖREVLERİ OLACAK
Bu arada Abdullah Avcı'nın da Hamsik'in transfer edilmesi durumunda gelecek sezonki oyun planında değişiklikler yaparak tecrübeli isme özel sorumluluklar yüklemek istediği öğrenildi.

Sabah


Yorumlar (8)
Temelli 1 yıl önce
30 yaş üstü futbolculara yatırım yapmak Trabzonspor için ne kadar doğru ? iyi analiz etmek lazım
5561 1 yıl önce
Yok geldi gelecek, yok karar ani...!
Bu nasil habercilik ya. .!!
Ya hu kardesim iş biter ondan sonra sonuc neyse onun bilgisini verin
61 1 yıl önce
Almatin bu emekliyi,adam son transfer, son vurgun yapma pesinde
Engin 1 yıl önce
Biraz daha zorlayın 38-39 yaşında olan daha ekonomik olur
Giresunlu 1 yıl önce
Yaş muhabbeti yapanlari okuyunca aynı takımı tutmaktan utanıyorum yahu adam Dünya yıldızı takıma hava katacak maaşı belli bonservis yok atibali bjk ortada sosa e iyi yıllarını bizde bu yaşlarda oynadı bı salin artik ya ...
Türker 1 yıl önce
Bu adam forvet arkası ve defansif özelliği zayıf bir oyuncu.Bizim o mevkiide ekuban,ömür,bakasetas ve yunus mallı var.Hangi amaçla bu adamı aldıklarını aklım almıyor!Eğer niyetleri Hamsikten 8 numara yapmaktansa o iş olmaz orta sahamız kevgire döner buraya da yazıyorum...
Selim 1 yıl önce
Abdullah Avcı her zamanki gibi ihtiyar deli kanlıları topluyor
Oktay 1 yıl önce
33 veya 35 yaşındaki Futbolculara Milyon Dolar ve Euroları teklif ediyor Kulüplerimiz.
Birde üstüne Bonuslar,Yavarmalar,ricalar.
Sonra Karısının Kaprisleri Ninesi ve Dedesinin Özel Uçakla istekleri derken,Futbolcu alamadan son dakika Iskartalarına Muhtaç kalıyoruz.
Almayın Kardeşim böyle Adamları.Dünya da isimsiz,Genç az da olsa kaliteli hiç mi Futbolcu bulamıyor bizim Izleme Komitesi???Hayret birşey.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@