7m


7m

hyundai

Halil Dervişoğlu Trabzonspor'u pişman etti

Trabzonspor ile bir dönem sıkça adı anılan Trabzonlu golcü Halil Dervişoğlu milli takım performansıyla dikkatleri üzerine çekti .

Trabzonspor 15.11.2020, 08:55
Halil Dervişoğlu Trabzonspor'u pişman etti

Trabzonspor transfer döneminde Halil Dervişoğlu'nu kadrosuna katmak için uzun süre uğraşmış ancak imza aşamasına getirememişti.

Halil, U-21 Milli Takımı'nın Avusturya'yı 3-2 yendiği maçta hat-trick yapınca bordo-mavililer "Kaçan balık büyük olur" dediler. Karadeniz ekibinin yöneticileri, genç hücum oyuncusunun transferi için yoğun çaba vermiş ancak 500 bin euro'luk fark yüzünden Halil'i alamamışlardı.


Yorumlar (15)
Alp 2 yıl önce
Alanya’dan Bekasetası alın Fenere büyük çalım olur ve çok iyi oyuncu....
Cabir 2 yıl önce
Bence hiç dedi size gelseydi atamasi bir maçta üç gol atmak iyi Topçu olunmuyor bizim golcü de attı hemde şikebahceye sonuç traş istikrar önemli olan istikrar her mac mücadele yapmazsan kasımpaşa gibi olursun 3-1 den 3-4
Alp 2 yıl önce
Zaten alınacak iyi futbolcularda ve giden futbolcularda varyemezliği ve beceriksizlikleri sayesinde yönetim işleri ellerine yüzlerine bulaştırmışlardır.
Salih 2 yıl önce
Bize iyi adam yaramaz. Nerde posası çıkmış adam varsa onu alırlar
mavi 2 yıl önce
Halile, 500 bin fark çok diyenler, futbolcu taklidi yapan yetersiz marlon flavio vb için para saçıyor.
Farozli 2 yıl önce
Sırf Trabzonlu diye çöp oyuncular alınmasın kumaşı iyiyse eyvAllah ama Trabzonlu olmak tek başına bir kriter olmamalı aha bizim Abdülkadir Ömür de Trabzonlu ama oynadığı futbol üçüncü ligde oynanmaz
Bordo 2 yıl önce
TS , fb den novak sosa nin rövanşını barış alıcı, deniz,ferdi kadıoğlu,gibi futbolcuları takibe alacak boşa çıkar veya ayrılırsa ts transfer edecek.
Muhammet özen 2 yıl önce
Balığın büyük olduğu o zaman belliydi, ben onda şotanın kıvraklığını ve son vuruş becerini gördümde işe yaramaz scoutlar göremedimi, 10 tane vasıfsız adam alıp 8 ni çöp yapana kadar bu çocuğa 500 verilmezmiydi, burnu büyük başkan beceremedi, şimdi 5 mil euro verip alırsın yazıkkkk
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@