banner441

Hacısalihoğlu'nun açıklamaları gündeme bomba gibi düştü: "Abdülkadir ve Yusuf satılacak”

Trabzonspor'un eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 01.05.2019, 15:19 01.05.2019, 15:32
Hacısalihoğlu'nun açıklamaları gündeme bomba gibi düştü: "Abdülkadir ve Yusuf satılacak”

Trabzonspor eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'nun Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür hakkında yapmış olduğu açıklama gündeme bomba gibi düştü. Yönetimin iki oyuncuyu da satma kararı aldığını belirten Hacısalihoğlu, "Bence çok doğru bir karar oldu." dedi.

Hacısalihoğlu Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'in satılacağı kararının alındığını belirterek, "Trabzonspor'un en büyük sorunu ekonomik. Bunları yok sayamayız. Ekonomik konularla ilgili düzenleme yapılmak gerekir. Bu bir mecburiyet. Bu nedenle Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'nın satışı konusunda karar alındı. Bence de çok doğru bir karar oldu.  Başka türlü bu durumdan kurtulup, başarı yakalanamaz. Ekonomik durum düzeltilmezse net yaptırımlar var. UEFA yarışmalarından men, puan silme, transfer yasağı gibi... Kulübümüzün gelirlerinden çok borcu var. Bu nedenle satış kararı doğru. Benim yönetimimde de iki oyuncuya  teklifler olmuştu; ama netleşmedi. Şu anda tahmin ediyorum daha net teklifler var. Üzülerek de olsa iki oyuncumuzun verilmesinin zaruret olduğunu söylemeliyim. Bu bir mecburiyet. Ekonomik mecburiyetten kaynaklanıyor. Taraftarın da bu gerçeği düşünerek, anlayış göstermesi gerekir." ifadelerini kullandı.

(Radyospor)


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (33)
Hasan 10 ay önce
Ustamız devam etseydi zaten çoktan beş paraya satılacaktı. Kulüp kurtulacaksa borç sarmalından EVET
HASAN 10 ay önce
Para eden herkes satılmalıdır.Bu kulüp şahıslara bağlı değildir.Futbol zaten ticarettir.nokta.
nihat 10 ay önce
Iyide arkadan gelenler Zeki Yavru veya Mustafa Akbas gibiyse ne yapariz sonra.
Kemal 10 ay önce
Arkadaş illa birisi cikip takima havaya comak sokacak. Yönetici iken de benim nazarimda bir katkin yoktu simdi biraktin yine aynisin. Kaos yok beslenemiyorsunuz demi!? yönetim karar aldi ise onlar aciklasin sen hangi akla hizmet yapiyorsun bunu? Üstelik gercekten durum böyle ise sen pazarlik masasinda karsi tarafi güclendiriyorsun. Adamlar satmak zorunda borcu var diye fiyatdan kirmak isteyenmi dersin. Son günlere bekleyip az paraya alip trabzonsporunda yerine transfer yapamamasi mi dersin. Yani nerden baksan tutarsiz sacma bir aciklama.
taraftar 10 ay önce
ekonomik ekonomik ekonomik.. Taraftar elinden geldiğini yapıyor, bu gençler 2 yıl daha Trabzonspor forması terletmelidir. İçinden çıkılamaz durumu yalnış yönetimlere gidin yaslayın.. TS nin ruhu olan gençleri satmakla günü kurtarırsınız ancak.. Büyük düşünürsen büyük olursun..
mert 10 ay önce
bunlarin yerine kim oynayacak ben mi?
Tüccar 10 ay önce
Haciosmanoğlu ve Usta’yı sattık sıra geldi Yusuf ve Abdülkadir’e
Fırtına Kuşu 10 ay önce
Günaydın...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@