Hacıosmanoğlu'ndan flaş karar!

Hacıosmanoğlu'nun aday olup olmayacağı netleşti

Trabzonspor 29.03.2018, 15:09
Hacıosmanoğlu'ndan flaş karar!

Trabzonspor'da kongreye kısa bir süre kala Ahmet Ağaoğlu başkan adaylığını açıklarken adaylık için ismi geçenlerden eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun başkanlığa aday olmayarak Ağaoğlu'na destek vereceği ortaya çıktı.

Bu gelişmeyi doğrulayan isim ise başkanlığa adaylığını açıklayan Ahmet Ağaoğlu oldu. 

Ağaoğlu verdiği bir röportajda "Eski başkan İbrahim Hacıosmaoğlu’nun 2 bin 500 oy ile size destek vereceğini öğrendik. Sizi aradın mı? yol arkadaşlarınızı kısmende olsa belirlediniz mi?" sorusuna şu şekilde yanıt verdi;

“Evet sağolsun beni aradı. Rakam telaffuz etmedi ama ‘Başkan ben aday değilim. Lütfen sen ciddi düşün. Benim senin için yapabileceğim oy desteğim var. Aday değilim ama oy desteği ile arkandayım’ dedi."

Türkiye Haber Merkezi


Yorumlar (10)
Ersan 4 yıl önce
Hiç konuşmadan, otursun oturduğu yerde. Daha fazla hizmet etmiş olur...
1461 4 yıl önce
isminin anılması bile ayıp..
halim 4 yıl önce
bilmeyen cogunga .
haciosmanoglu mafyadir . onun agabeyide fb li sedat pekerdir . sedat pekerin dunuru veya enistesi de mecnun odyakmazdir .sikenin icinde sedat peker , olgun , mosturoglu , sinan engin , eksioglu , faik cetinerde vardir .
Mehmet Cakir 4 yıl önce
Haciosmanoglu‘nun agabeyi sedat pekerdir? Her „Mafya“ olan o halde fenerbahcelidir? Ne sacma bir mantik. Biz bu yüzden yillardir oldugumuz yerde sayikliyoruz
Oguz 4 yıl önce
Bide utanmadan adaymi olacakti
İbrahim çevik 4 yıl önce
Gelecek yönetimin ilk ve tek işi , birilerinin askeri olan, oy’unu yani namusunu ipotek verenlerin üyeliklerini sonlandırmak olmalı. Aidatları yıllık: 5.000. TL yapacaksın. Bakalım, i.usta , İHO nasıl diyecek benim şu kadar oyum var diye..
salih 4 yıl önce
Borç 1,2 milyar yürek ister. Borç erirse gelebilir. Kulübün borcunu tavan yaptıran iki kişiden biri.
Forza 4 yıl önce
Hala aday olmayı mı düşünüyor, şaka mı bu be batıramadı kulübü içinde kaldı tabi yarım kalan işini tamamlayacak, destek mestek vermesin, gölge etmesin başka birşey istemeyiz.
Mustafa gülec 4 yıl önce
Şu Hacıosmanoğlu bile yalancı Muharrem ustadan daha doğru ve er cıktı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@