Gümrükçüoğlu'ndan Trabzonspor için kampanya çağrısı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor camiasının bir araya geldiği programda Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte Trabzonspor için kampanya başlatacaklarını açıkladı.

Trabzonspor 21.04.2018, 10:57
Gümrükçüoğlu'ndan Trabzonspor için kampanya çağrısı

Haber61 / Spor Servisi

Trabzonspor'un içinde bulunduğu mali krizden çıkması için kampanya başlatılacağını duyuran Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, "Maaşımı vermeye hazırım" dedi 


Buluşmada söz alan Gümrükçüoğlu şu konuşmayı yaptı: "Bizim bir tek söyleyeceğimiz var. Eski belediye başkanları gibi Trabzonspor’un bir hizmetkarı olduğumuzu söylemek istiyorum. Ağaoğlu ve yönetimiyle birkaç kez bir araya geldik. Çok çeşitli konular üzerine konuşuldu. Bizim imza atabileceğimiz ne varsa bundan sonra da atmaya devam edeceğiz. Finansal bir darboğaz var. Ben belediye olarak 500 Trilyon borçla çalışıyorum. Sayın TTSO başkanımız ile bir kampanya başlatacağız. TTSO, meslek kurulkuşlarımız, sbütün köprüleri, bütün billboardlarımızı bütün internet sitelerimizi ayağa kaldıracağız. Hadi Bakalım diyeceğiz. Ben sonuç alacağımıza inanıyorum. Başkanımıza güveniyorum. Bir kampanya başlatacağız. 50 BİN Trabzonlu 10 bin TL verse 500 Trilyon eder. Köydeki Fatma teyzem 10 TL verir, Faruk abi 50 bin TL verir mesela. Ben maaşımı vermeye hazırım. Açıkça TTSO, TTB başkanlarımıza sivil toplum kurullarımıza da söyledim. Diğer kaynaklarımıza da bakalım."
Yorumlar (30)
musa 3 yıl önce
bendende yüz tl
Kenan salihoglu 3 yıl önce
Herşey Trabzon icin
Gurbetçi 06/61 3 yıl önce
Yakinda 2500 lira verdim inşAllah birazda daha veririm yeterki herkes samimî olsun.TS namustur yanliz bırakılamaz.
ts 3 yıl önce
başka çare yok zaten hesap açılıp para yatırılacak.
Ben de varım 3 yıl önce
Kesinlikle herkes gibi ben de elimden geldiğince yardım ederim. Yeter ki tüzük tadilatını yapsınlar gelirden çok harcayan bedeli öder.
kemal 3 yıl önce
taraftar olarak hazırız
devran 3 yıl önce
evet kesin yapilmali ne var milyonlarca insan 10 tl verse cok para yapar kafa isi bunlar hemen baslatin
serko61 3 yıl önce
Aynen Trabzonspor namusumuzdur once kulubu bataktan kurtarmaliyiz sonra haciosmanoglu ve usta gibi kisilerden uzak tutmaliyiz baslatin bir kampanya.
Ertan 3 yıl önce
Basketbol takımı bu şehirin değilmi onlara neden vermiyorsunuz
ali 3 yıl önce
basket futboldan daha iyi bi spor onada destek lazım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@