alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Gözler Ekuban'da! Ne zaman dönecek?

Trabzonspor'da gözler Ekuban'a çevrildi.

Trabzonspor 27.10.2020, 08:39
Gözler Ekuban'da! Ne zaman dönecek?

Trabzonspor'da gözler, Başakşehir maçı öncesi kovid testleri pozitif çıkan Abdulkadir Parmak ve Ekuban'a çevrildi. İki oyuncunun yokluğunda hem orta saha hem de hücum hattında büyük sıkıntılar çeken bordo-mavililerde cuma oynanacak Kasımpaşa maçına bu oyuncuların yetişmesi umut ediliyor. Parmak dün akşam idmana çıkıp takımla çalışırken, Ekuban'a bugün yeni bir covid testi yapılacağı belirtildi. Sonucun negatif çıkması halinde Kasımpaşa maçında iki futbolcunun forma giymesi bekleniyor.


Yorumlar (8)
Dozer Cemil Ruhuyla 1 yıl önce
Ekuban dönse de onu sağ kanata çekip Ömür'ü yedek bırakacak yürek yok bizde. Sırf piyasa yapsın da fazla paraya satalım diye sahada bir kişi eksik oynuyoruz haftalardır.
Anti 1 yıl önce
Sen futbol konuşma,top konuş...
mustafa güleç 1 yıl önce
takımda hırslı oyunculardan biridir ama bu takıma ne kadar etki yapar bilinmez takımda ruh gitmiş çünkü
ismail 1 yıl önce
Nwakame-ekuban-omur ve afobe bu 4 lu bozulmamali ve yerine girecekler her zaman hazır olmaliki başarılı sonuçlar gelsin
Fanatik. 60 1 yıl önce
Vitor hugo alınacağına orta sahaya bir beyin ve hücuma ve defansa katkı yapacak enerjik ve pres yapan 2 kaliteli adam alınmalıydı.Ulusal kanaldaki bizans uşağı kalemler stoper edebiyatı ile yönetimin ve taraftarın aklını çeldi.Bizim hiç bir zaman defans sorunumuz olmamıştı hüseyin .hoseyni.Campi .bunlardan çokmu aşağıdaydı.NEWAKAME.OMUR.SOSA.PARMAK.NOVAK .GILERME.PERAIRA hangisi pres yapiyordu sadece SORLOTH ve EKUBAN .Tabiki suçlu stoperler...
Türker 1 yıl önce
Şu adam dönse de adam gibi bir ideal 11le başlasak lige...Bence bu hafta rahat bir galibiyet alacağız.
Cemal61 1 yıl önce
Bir futbolcuya bağlı sistemmi olur, yedek kulübesi çok zayıf, Trabzon toplama takım görünümünde, Cevizi çırptıktan sonra kendiliğinden düşenleri toplarız ama onları pazara çıkartmayız.
Kaptan 1 yıl önce
Yani ekuban ve parmak olmazsa bu takım maç alamazmı.?Bu haliylede Trabzonspor maç kazanmalı.Her şey hocanın becerisine bağlı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@