7m


7m

hyundai

Göteborg Trabzonspor'dan Hamsik teşekkürü bekliyor!

Göteborg Sportif Direktörü Farnerud, Marek Hamsik’in bordo-mavili ekip öncesindeki durağı olduklarını hatırlatarak “Trabzonspor Hamsik için Göteborg’a teşekkür edebilir. Şu an formda bir şekilde oynuyorsa, bunda buradaki döneminin de etkisi vardır” dedi.

Trabzonspor 11.12.2021, 15:14
Göteborg Trabzonspor'dan Hamsik teşekkürü bekliyor!

Süper Lig'de açık ara liderlik koltuğunda oturan Trabzonspor'un yıldız ismi Marek Hamsik ile ilgili İsveç’ten flaş bir açıklama geldi. Slovak futbolcunun bordo-mavililer öncesinde forma giydiği IFK Göteborg kulübü, eski oyuncularının müthiş performansına kayıtsız kalmadı.

Göteborg Sportif Direktörü Pontus Farnerud, Trabzonspor’a giden eski futbolcularının Türkiye’deki iyi performansını yorumladı. Farnerud “Hamsik buradayken hem saha için hem de saha dışında gerçekten sıra dışıydı. Sakatlık gibi şanssızlıklar onu biraz etkiledi” diyerek Göteborgs-Posten'deki açıklamalarına şöyle devam etti: “Ancak şimdi bakıyoruz Trabzonspor ligde lider ve Marek Hamsik’in de bunda önemli payı var. Trabzonspor Hamsik için Göteborg’a teşekkür edebilir. Şu an formda bir şekilde oynuyorsa, bunda buradaki döneminin de etkisi vardır.”

Skorer


Yorumlar (3)
Ali KAYA 6 ay önce
Teşekkür ederiz.
adalı 6 ay önce
hamşik oraya avrupaya adapte olabilmek için geldi onlara katkı yaptı giderini karşılayamadıkları için ayrıldı, ama ts aman başka bir takım olabilirdi bence hem isveçlilerin hem de italyanların gözü hamşikte kaldı teşekküre gerek yok..
HA_61 6 ay önce
Çok istiyorsunuz madem. Biz de edelim bari... Teşekkür Ederiz. El öpmeyle dudak aşınmaz. Bu sene şampiyon olalım yeter ki

Gelişmelerden Haberdar Olun

@