Flaş! Trabzonspor'dan 'Şike Süreci' atağı

Trabzonspor, CAS'dan şike iddiaları süreci için duruşma tarihi aldı.

Flaş! Trabzonspor'dan 'Şike Süreci' atağı

Trabzonspor Kulübü, 2010-11 sezonu sonunda yaşanan şike iddiaları süreci kapsamında CAS’a yaptığı başvuru neticesinde 15 Aralık için duruşma tarihi aldı.

FIFA Disiplin Komitesi Başkanı'nın bordo mavili kulübün başvuru dosyasını reddetmesin ardından yeni bir girişimde bulunan yönetim, geçtiğimiz aylarda CAS’a başvurmuştu. Trabzonspor Yönetimi'nin başvurusunu değerlendiren CAS yetkilileri, 15 Aralık 2018 tarihi için Trabzonspor'a duruşma günü verdi.

BÜLBÜLOĞLU: “TARİHİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN GİRİŞİMDE BULUNDUK”

Trabzonspor'da UEFA ve FIFA ile İlişkilerden sorumlu Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, Aralık’ta seçim olduğu için bu tarihi değiştirme yönünde girişimde bulunduklarını belirterek, “Biz bu tarihi değiştirmek için bir girişimde bulunduk. Çünkü tam seçime denk geliyor. Yeni yönetim oluşursa diye biz de bu tarihi 1 ay sonrasına alınmasını talep ettik. Aynı hafta içerisinde olmasın diye bu yönde girişimimiz oldu. Kabul edilir, edilmez önemli değil. Edilmezse Aralık’ta CAS’ta duruşmamız var” dedi.

“UMUTLU GİDİYORUZ”

CAS duruşmasına umutlu gideceklerini aktaran Bülbüloğlu, “Daha önce de Lozan’da CAS davasına katılmıştık. Avukatlarımız ve yönetimimizle birlikte burada savunma yapacağız. Taraflar dinlenecek ve CAS daha sonra dosyayı alıp 3-4 ay sonra kararını açıklayacak. Sonuna kadar gideceğiz. Umutlu gidiyoruz çünkü sonuna kadar haklıyız. Bütün dosyalar açık ve net” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 12:54


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ZEKERİYA.
ZEKERİYA. - 4 hafta Önce

TOPCU ALACAĞINI ALAMADIMI HEMEN HAREKETE GEÇİYORSAN,,KÜLÜPLERİNDE HAKKINI VERECEKSİN ÇALINAN BİR KUPA VAR BUNU SEN TECCİLLEDİN VE TS Yİ ŞAMPİYONLAR LİGİNE GÖNDERDİN.

hakim
hakim - 4 hafta Önce

Bu davadan asla vazgeçmeyelim.Trabzonsporumuz hakettiği şampiyonluğu kaybetti.Şu an 1 olan yıldızını 2 ye çıkarmak için bu avantajdır.Şampiyonluk kolay kazanılmıyor.Şikeyle 3 yıldız takanlar takıyor.Biz alınterimizle hakkımızla takmak istiyoruz o yıldızları.

osman çakır
osman çakır - 4 hafta Önce

Trabzonsporu şampiyon olarak görmek sonrada ölmek.

Inşallah
Inşallah - 4 hafta Önce

Allahım nasip şu davayı kazanmamıza tescillensin şampiyonluğumuz şike yapanları bilsin bütün dünya temiz spor yapılsın ülkede

Hayrettin
Hayrettin - 4 hafta Önce

Milleti boşuna ümitlendirmeyin. Bayram çoktaan geçti.

Ahmet
Ahmet - 4 hafta Önce

Neden değiştiriyorsun. Çok afedersiniz sizin şahsınızla alakalı bir durum olsa da ertelermisin. Neden bu olay bu kadar sahipsiz.

X
X - 4 hafta Önce

Hükümet değişirse kupa gelir. Yoksa beklemeyin kupayı. Erdoğan'ın dünya üzerindeki rolü başka.

Emmi
Emmi - 4 hafta Önce

Geciken adalet adalet değil


banner426

banner443

banner441