banner556

Flaş sözler! "Abdülkadir Ömür Yusuf Yazıcı'nın yarısı kadar çalışmıyor"

Trabzonspor eski teknik direktörlerinden Sadi Tekelioğlu kendi futbolcularından olan Abdülkadir Ömür'ün Yusuf Yazıcı kadar çalışmadığını söyledi.

Trabzonspor 24.11.2020, 13:48
Flaş sözler! "Abdülkadir Ömür Yusuf Yazıcı'nın yarısı kadar çalışmıyor"

Trabzonspor'un eski teknik direktörü Sadi Tekelioğlu, Abdülkadir Ömür'ün performansıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün Trabzonspor'daki yetiştiricilerinden olan Sadi Tekelioğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Abdülkadir Ömür, Yusuf Yazıcı'nın yarısı kadar antrenman yapmıyor" diyen Tekelioğlu, "Abdülkadir'in Yusuf'tan daha iyi olduğunu ben söylemiştim. Abdülkadir bence futbola odaklanmalı sadece ve sadece sahaya çıkıp top oynamalı, idman yapmalı. Yine söylüyorum çok önemli bir oyuncu ama futbolu sahada olduğunu çalışmanın sahada olacağını bilmesi gerek. Ben inanıyorum ki Yusuf'un yarısı kadar idman yapmıyor. İki sene önce daha küçükken daha çelimsizken çok daha fazla koşuyor, çok daha fazla iş beceriyordu geliştikçe hem gücünü kaybediyor hem de becerisini kaybediyor. Çok dikkat etmek lazım. Bunda antrenörlerin de çok büyük payı var. Abdülkadir'in şu an ki hali ile onu yeterli görüp kabul ederlerse çok büyük sıkıntı yaşarlar."

Flaş sözler! "Abdülkadir Ömür Yusuf Yazıcı'nın yarısı kadar çalışmıyor"

Karadeniz

Yorumlar (40)
Zafer 2 ay önce
Abdülkadir bunu okur umarım. Ülkenin en yetenekli futbolcusu sıradan bir futbolcuya dönüşmez umarım.
ali osman 2 ay önce
Abdulkadir taraftara kulağıını tıka ama seni yetiştiren hocanın sözünü dinle,
Ahmet Can 2 ay önce
Çalışmadığı her halinden belli zaten. İki senede ileri değil geri geri geliyor. Şut atmayı hala öğrenemedi. Fizik gücü sıfır hiç geliştirmedi. Hatta sakatlıktan döndükten sonra fizik gücü yükselmişti ki o dönem ister istemez çalıştı ve çalıştırıldı. Yatışa geçince de o kazandığı fizik gücü tekrar düşüşe geçti ve sıfırlandı. Bu kafayla bir kaç sene sonra ikinci üçüncü liglerde top oynamaya başlar.
mavi 2 ay önce
Extra yetenek kondüsyon idmanı bu tip oyunculara şart artı kadroda dünyanın bildiği yıldız isimler olmalı ki bu tip oyuncular feyz alsın en sosa gibi oyuncu faydası oluyordu oyunu ile örnek oluyor du , mikel stırridge gibi futbolcular idmanda topa müdahale veya pas şutları ile bunlara örnek oluyordu ama yönetim naptı gitti tenekeleri kulübe doldurdu.
avanoz 2 ay önce
doğru söylüyor şimdiden artist oldu top sürmeyi saklamayı bir türlü öğrenemedi. bu fizikle çalışmasan seni paspas gibi ezerler ezdiler de ondan sonra ağlarsın
vedat 2 ay önce
Demek istiyor ki, beni antrenör yapın; dikkat edeyim. Hocam sizin TS hariç başka bir takımda antrenör olma ihtimaliniz neder sıfır?
Haktan şaşmaz 2 ay önce
Vedat sen neymişsin ya nasıl da tehşisi koydun helal sana. Adam doğru diyor. Ben olsam Abdürrahim yedek kulubesinden çikamaz(bu haliyle) iyi bir Abdüş zaten bu lige fazla gelir ama sadi hocanın dediği gibi idman yapmıyor.Ve bu hali rezil
Yusuf61 2 ay önce
Hemşerim bu haber den bu sonuca vardın ya helal sana daha ne diyeyim
HA_61 2 ay önce
Yarısı mı? İyi niyet ile söylenmiş bir yorum. 10 da1 i olsa olsa öp başına koy
Osman Berk 2 ay önce
Belli oluyor..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@