Fikret Orman: Şenol Güneş'in isminin stada verilmesi...

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şenol Güneş için övgü dolu sözler kullandı.

Fikret Orman: Şenol Güneş'in isminin stada verilmesi...
banner432
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Trabzonspor'un yeni stadına Şenol Güneş'in isminin verilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'un efsane ismi olan ve şuan Beşiktaş'ı çalıştıran Şenol Güneş'in çok iyi bir insan olduğunu kaydeden Orman"  Sayın Cumhurbaşkanımız da söyledi. İyi şeyler yapan insanlarımızı öne çıkarmamız lazım. Şenol hocamız Trabzon şehri, spor ve Beşiktaş camiası için çok önemli bir şahsiyet. Trabzonspor'un tarihi başarılarının hepsinde Şenol Güneş'in imzası var. Ayrıca ülkemizde en önemli başarıyı Şenol hocamızla elde ettik. Biz de geçen sene Şenol hocamızın yönettiği takımımızla şampiyon olduk. Ülkemiz açısından, Trabzon ve Beşiktaş açısından da gurur verici bir tablo. Şenol hocamız çok iyi bir insandır. İyi kalplidir, namuslu adamdır. İyi bir spor adamıdır, iyi bir aile babasıdır. Öyle bir şahsiyetin isminin verilmesinden, dostu olarak büyük gurur duyuyorum." ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
YORUMLAR
nihat
nihat - 2 yıl Önce

sizin icin önemliydise neden stadiniza onun ismini vermediniz

sedat
sedat - 2 yıl Önce

hükümetin bir numarali yalakasi sen evela demirörenin 150 milyonluk alacak davasini konus kupayi para karsiligi olararakmi vereceksin yoksa hakemleri satin alarakmi

SIRADAKİ HABER

banner393