banner526

banner533

banner535

Fikret Orman'dan Mehmet Ekici'ye sert yanıt!

Mehmet Ekici'nin Trabzonspor ve Beşiktaş'ı hedef alan sözlerine Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yanıt verdi

Trabzonspor 28.04.2017, 12:57
Fikret Orman'dan Mehmet Ekici'ye sert yanıt!
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Türkiye'deki rekabetin güçlenmesinin kendilerine de güç vereceğini söyledi.

Güçlü bir Türk futboluna ihtiyaç duyulduğuna dikkati çeken Orman, "Fenerbahçe'nin güçlenmesi bizi rahatsız etmez. Fenerbahçe'nin güçlenmemesi bizim için kötü bir şey. Kuvvetli bir Fenerbahçe bizim için iyi bir rekabettir. Kuvvetli bir Beşiktaş onlar için rekabettir. Türk futbolunun Trabzonspor'a, Bursaspor'a, Başakşehir'e ihtiyacı var. Güçlü bir Türk futboluna ihtiyacımız var. Futbol ailesinin bir bütçesi var, bir yerlere geldik ama artık sıçrama yapmamız lazım." dedi.

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Orman, Trabzonspor ile yollarını ayıran futbolcu Mehmet Ekici'nin, kendisinin devre arasında Fenerbahçe'ye transferini engelleyenlerin olduğunu ve Fikret Orman'la yaşadıklarını anlatacağı şeklindeki açıklamasına da cevap verdi.

Beşiktaş'ın gizli bir işi olmadığını söyleyen Orman, "Ne istiyorsa anlatsın. Bizim gizli, acayip bir işimiz yok. Kim ne şekilde mücadele etmek istiyorsa aynı şekilde karşılığını görür. Beşiktaş, kimsenin gücünü gösterme yeri değildir. Beşiktaş çok ciddi, asil ve kuvvetli bir kulüptür. Beşiktaş'la mücadele ederken 'Ben şöyle yaparım, böyle yaparım." demeyeceksiniz. Mehmet ne istiyorsa anlatsın, cevabını alır. Biz kim ne şekilde geliyorsa üslubumuz içinde aynı şekilde karşılığını veriyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

"Düzgün işler yapanları desteklememiz lazım"

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta'nın Beşiktaş'ı örnek aldıkları yönündeki açıklaması ile ilgili de konuşan Orman, "Biz de Muharrem Usta'yı destekliyoruz. Trabzonspor çok büyük bir camiadır. Türk futbolunun Trabzonspor'a ihtiyacı var. Düzgün işler yapanları futbol ailesi olarak desteklememiz lazım. Trabzonspor yeni stadını yaptı. İyi bir teknik kadrosu ve oyuncuları var. İyi şeyler de yapıyorlar." ifadelerini kullandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Yolunu çizen adamdan bahsediyor, Şikebahçe yolunu çizen adamı 2, 3 maç oynatır sonrada yedek bankına oturtur
Laz haydar 3 yıl önce
Ya baskanim bu sikeciyi alma agazina utanmazi ruhsuzu ona o trabzonun suyu ekmegi haram olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@