alexa metrics

banner536

banner572

Fenerbahçe'den Sörloth açıklaması geldi

Fenerbahçe, Sörloth'la anlaşmaya varıldığı yönündeki haberi resmen yalanladı

Trabzonspor 21.08.2021, 21:49
Fenerbahçe'den Sörloth açıklaması geldi

Uzun süredir adı Fenerbahçe'yle anılan Norveçli golcü Alexander Sörloth için sarı-lacivertli kulüp açıklama yaptı. Transferi yalanlayan Fenerbahçe yaptığı açıklamada, "Bu akşam saatlerinde gündeme düşen 'Fenerbahçe, Sörloth'u 15 milyon euroluk zorunlu satın alma maddesiyle kiralamak için Leipzig'le anlaştı. Her an imza atılabileceği öğrenildi.' haberi doğru değildir" ifadelerine yer verdi.

Fenerbahçe'de golcü transferi için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken sarı-lacivertli kulüpten sürpriz bir açıklama geldi. Fenerbahçe, Sörloth'la anlaşmaya varıldığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

"TARAFTARLARIMIZDAN RİCAMIZ BU HABERİ DİKKATE ALMAMALARIDIR"

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, "Bu akşam saatlerinde gündeme düşen 'Fenerbahçe, Sörloth'u 15 milyon euroluk zorunlu satın alma maddesiyle kiralamak için Leipzig'le anlaştı. Her an imza atılabileceği öğrenildi' haberi doğru değildir. Taraftarımızdan ricamız bu haberi dikkate almamalarıdır." ifadeleri kullanıldı.


Yorumlar (11)
Edgar 6 ay önce
FB kim Sörloth’u alsın belki Sörloth Fener’i alır.
Muhammet özen 6 ay önce
İşleri güçleri yandaşlarına yalan haber yaptırmak, sen kim sorlothu almak kim, avucunuzu yalarsınız, şimdi uzanamayınca ciğer kokmuş işe yaramaz demesinler????????
Karizma61 6 ay önce
Baydi artik bu sörloht..birakin artik ya kim alirsa alsin, sanki bizim tapulu oyuncumuz.
Temsilci 6 ay önce
Kacirdik adami elimizden, kesin almıştır bunlar, bizde avucumuzu yalarız, ama neyseki bizimde parmanin kümeye düşmesinde büyük emeği olan, koca sezonu tek golle kapatmış forvetimiz var.
Temsilci 6 ay önce
Hasan nikiyle yazan arkadaş, 39 yaşımdayım ve 32 senedir fanatık trabzonsporluyum.Sizin gibi trabzon doğumlu olduğundan zoraki trabzonsporlu olanlardan değil, trabzon şehriyle hiç bağlantılı olup trabzonspora gönül vermiş birisiyim, benim trabzonsporlulugumu senin gibiler sorgulayamaz.
HA_&1 6 ay önce
evet "temsilci" Sörloth da bize geldiğinde İngiltereden gol kralı olarak gelmişti. Sörloth o kadar başarılıydı ki Sörloth takımı bize adamı Satın Alma opsiyonlu kiraladı...
Hasan 6 ay önce
FENERLİ OLDUĞUN BELLİ. SİZ ŞİKEDEN ANLARSINIZ TOPÇUDAN DEĞİL
Şenol61 6 ay önce
Hakikatten bize ne bırakın şu adamı kim alırsa alsın bıktık artık karşımıza çıkmasın
Murat mert 6 ay önce
Şikebahçeye gidenin yüzü gülmez. Sörloth bunu bilir, giderse kendi kaybeder.
Hain haindir 6 ay önce
Bir Trabzonsporlu olarak çok şişirdik bu herifi evet kaliteli bir kumaşa sahip ancak sen nerede ne olduğunu unutmayacaksın Trabzondan kaçıp fenere gidersen senin Trabzonda içtiğin su haram zıkkım olsun. Trabzonsporun senin üzerinde emeği var hain Trabzonspora gelmemek için naz kapris yok klübler anlaşamadı yok leibzing klüp beni kadrosunda düşünüyor yalanlarını bırakkk sen TRABZONSPORDA varoldun yemek yediğin kaba pisleme. Fenerbahçeye gidersen kaçtığın Trabzona nasıl hangi yüzle geleceksin shorlot efendiii
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@