7m

7m

hyundai

Fenerbahçe'den hadsiz Trabzonspor açıklaması! Ağlamaya devam ediyorlar...

Trabzonspor'un şampiyonluğa koşması en çok Fenerbahçe'den ses getiriyor. Sarı lacivertliler bu kez hadsiz ve terbiyesizce bir tutumla Trabzonspor'u şizofrenlikle suçladı

Trabzonspor 28.04.2022, 20:46
Fenerbahçe'den hadsiz Trabzonspor açıklaması! Ağlamaya devam ediyorlar...

Trabzonspor'un Süper Lig'de şampiyonluğunu ilan etmesine sayılı günler kala, Fenerbahçe'den 2010-2011 sezonuna ilişkin açıklama geldi.

Trabzonspor'un şampiyonluk kupasının gasp edildiği 2010-11 sezonunda UEFA ile CAS tarafından şike yapıldığı tescillenmesine rağmen Türkiye'de üstü kapatılıp türlü bahanelerle aklanan Fenerbahçe, bordo mavililerin bu sezonki şampiyonluğunu bir türlü sindiremedi.  Trabzonspor'un 8. şampiyonluğuna ulaşacağını vurgulaması nedeniyle bordo mavili kulübe terbiyesizce "şizofrenik tutum" diye seslenilen hadsiz bir açıklama yapıldı.

Kısa sürede bordo mavili taraftarlardan tepki toplayan açıklama şu şekilde;

Süper Lig 2021-22 sezonunun sonuna gelirken Kulübümüzün kırmızı çizgisi olan bir konuda bir kulüp tarafından yapılan manipülasyona dair bu açıklama ile bazı hatırlatmalarda bulunmak istiyoruz. 3 Temmuz 2011'de, Fenerbahçe başrole alınarak organize edilen operasyonun;

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı, Yönetimi, tüm resmi şahısları ve camiası tarafından ilk gün, ilk saat itibarıyla söylendiği gibi bir kumpas olduğu, hemen hepsinin FETÖ mensubu olduğu ortaya çıkan başta operasyonu hayata geçiren polis, emniyet, yargı mensupları olmak üzere savunan medya mensupları, hakkında konuşan tüm şahıslarla, gün gibi ortada idi.

Üzerinden geçen uzun yıllarda Kulübümüzün yargılandığı "KURGU" davalarda, bu gerçek her ne kadar ülkemizin dört tarafı FETÖ ile sarılı ve her şey onların güdümünde ve kontrolünde olsa dahi verdikleri açıklarla bu dava süreci "Bir komediye dönüşmüştü!" 3 Temmuz Kumpasının, ülkemizin gündemini belirleyen diğer davalar Ergenekon, Balyoz, 17-25 Aralık Yargısal Darbe girişimi gibi bir KUMPAS olduğu; 27 Aralık 2021 tarihinde hem ülke tarihine hem de dünya tarihine "Fenerbahçe için bir zafer, ülkemiz adına ise yargıya, emniyete, medyaya sızmış terör örgütünün, bir kolunun daha temizlenmesi" olarak kazındı!

Fenerbahçe'nin alın teri olan şampiyonluğunun tertemiz olduğu, bir kez daha görmeyen gözlere, duymayan kulaklara rağmen ortaya çıktı! Fenerbahçe, bu süreçte tüm gücü elinde bulunduran FETÖ'ye karşı mücadelesiyle ülkesi için gerektiğinde tüm benliğini ortaya koyduğunu bir kez daha gösterdi. 10 Temmuz 2011'de, yalnız bırakılan Kulübümüzü savunmak adına köprüye yürüyen taraftarlarımızın, 15 Temmuz 2016'da ülkemizi savunmak için sokağa çıkan halktan hiçbir farkı yoktu!

Bugün, son Şampiyonluğunu 1983-84 yılında yaşayan bir kulübün, 2010-11 şampiyonluğumuza dair şizofrenik bir tutum ve üslup sergilemesinden hareketle; Resmi iletişim kanallarında iddia etmeye devam ettiği 2010-2011 şampiyonluğu sanrısına "müdahale edin!" başvurumuzu duymazdan gelenlere, Trabzonspor Kulübü'nün stadında bu şampiyonluktan bahseden bir pankartın açılmasına göz yuman, onaylayan TFF temsilcilerine, Bu temsilcileri bünyesinde barındıran Türkiye Futbol Federasyonu'na, İlgili kulübün ait olduğu şehrin 2010-11 Fenerbahçe Şampiyonluğuna, otobüs tasarımında yer veren Büyükşehir Belediyesi'ne,Kulübümüzün şampiyonluğunu resmi mecralarında, mesajlarında hadsizce kullanan Kulübe ve tüm ilgililerine sesleniyoruz!

Bugün, şike kumpasında parmağı olan hâkiminden savcısına, emniyet müdüründen memuruna, medya mensubundan sivil personeline kadar her bir şahsın nerede, ne durumda olduğunun hukuki kayıtlarla ortada olduğunu hatırlatıyor; Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu sahiplenmenin, sadece şizofreni ile anlatılamayacağını, 3 Temmuz'un bir kumpas olduğunu reddetmenin, buna karşıt görüş taşımanın, Türkiye Cumhuriyeti'nin varlığına kast eden FETÖ'yü meşrulaştırmaktan, halkı kin, nefret ve kutuplaşmaya sevk etmekten başka bir anlam taşımadığını "Herkesin anlamasını umarak" vurguluyoruz!

2010-11 Şampiyonunun, alın teri ve emeklerinin karşılığıyla Fenerbahçe olduğunu ve bu şampiyonluğun tarihimize kazılı 28 şampiyonluğumuz arasında en özeli olduğunu; İslam Çupi'nin "Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz." sözüyle, gururla anımsıyoruz!


Yorumlar (13)
SErKAn 3 hafta önce
Arkadaşlar bu şahsın yapıkredi , arçelik , beko başta olmak üzere bu link üzerinde bulunan markalarını boykot edin. https://www.koc.com.tr/faaliyet-alanlari/markalar Bu markalara ücret ödeyen Trabzonsporlu olamaz.
Erdem 3 hafta önce
Yapacak çok işimiz var. Fenev ile uğraşmak bunların yanında çok çok hafif kalır. Biz öncelikle bu sene 2 kupayı alalım hayırlısı ile. Sonra seneye de nasip olursa 3 kupayı birden alırsak, zaten bunlar çaaat diye çatlar. Yani fenev ile uğraşmaya gerek bile kalmaz. 3 sezonda 5 kupa daha kaldırabiliriz. Yeter ki doğru yönetim devam etsin.
gökhan 3 hafta önce
it ürür kervan yürür ürmeye devam etsin aşağılıklar
ali hahan 3 hafta önce
o kadar heveslenmişti ki şampiyonluğa ,onun için gocunuyor ...onlar için tek rakipTRABZONSPOR..
Ahmet 3 hafta önce
Şike yoktur diyorsan , hükümeti hırsız ilan edip bağdat caddesinde yürümeyeceksin. Ayakkabı kutularında para yoksa şike de yok. Şayet kutular doluysa şike de var. Birine var birine yok diyemezsiniz. İşinize geldiği gibi konuşuyorsunuz.
Özgür ata 3 hafta önce
2010-11 şampiyonu tertemiz TS’dur, o sene FEŞÖ (fenevbahçe şike örgütü) edepsizce ve defalarca şike yapmıştır, ders almadıkları için de o günden beridir belleri bir türlü doğrulmamıştır, daha beter olmaları dileğiyle
HA_51 3 hafta önce
Aynı yazıyı FiFA ya da gönderseniz? Bakalım Ne cevap verecekler size. Asıl Şizofren sizlersiniz
Garip38 3 hafta önce
Bunların güya bir namus davası vardı, namus davalarından yada bir başka deyişle namuslarından nasıl vazgeçtiler ? Bilen varmı arkadaşlar? Şimdi bunlara namussuz demeyelim mi ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@