7m

7m

hyundai

tamfinans

Fener'e imza atan İsmail Yüksek böyle söz vermiş: "Barcelona gelse Trabzonspor sözümden dönmem"

Fenerbahçe'ye transferi açıklandıktan sonra Gölcülspor'dan istifa eden yönetici Ekrem Aktuğ "İsmail 500 bin TL'lik futbolcu değil. 2 ay önce Trabzonspor'a söz verdi. Barcelona gelse bile fikrim değişmez dedi" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor 10.05.2020, 08:55 10.05.2020, 11:24
Fener'e imza atan İsmail Yüksek böyle söz vermiş:  "Barcelona gelse Trabzonspor sözümden dönmem"

İsmail Yüksek'in Fenerbahçe'ye transferinin ardından Gölcükspor yönetiminde büyük çatlaklar oluştu. 21 yaşındaki futbolcunun Trabzonspor'a transferi için görüşmeleri yürüten yönetici Ekrem Aktuğ görevinden istifa etti. Bomba açıklamalarda bulunan Aktuğ "İsmail 2 ay önce Trabzonspor'a söz verdi. Barcelona gelse bile fikrim değişmez" şeklinde konuştu" dedi.

"Trabzonspor'a söz vermiştik"

İsmail Yüksek için Trabzonspor'un 850 bin TL artı 3 futbolcuyu bonservisiyle, Antalyaspor'un ise resmi olarak 850 bin TL teklif ettiğini anlatan yönetici Aktuğ "İsmail'in değeri 500 bin TL'nin çok daha üzerinde. Gölcükspor yönetiminde 22 isim var. 18 yöneticinin haberi olmadan Gölcükspor menfaetleri gözardı edilmiştir. Başkan Hüseyin Çardak, imza yetkisini kullanarak Trabzonspor'a söz vermemize rağmen oyuncuyu Fenerbahçe'ye verdi. Gölcükspor'un menfaetleri yok sayıldı" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor scout ekibinin İsmail'i 4 kez izledikten sonra transfer etmeye karar verdiğini belirten Aktuğ, "Başkanın bundan haberi vardı. Transfer için bana yetki verdi. Araya pandemi olayı girince şehirler arası yolculuk yasaklandı. Trabzonspor As Başkanı Mehmet Yiğit ALP ile görüştük. Transfer sezonunun bitiminde imza atmak şartıyla söz verdik.

"Barcelona bile gelse Trabzonspor’a verdiğim sözden dönmem"

Trabzonspor ile anlaştıktan sonra İsmail'le de konuştuğunu belirten yönetici Aktuğ "Trabzonspor için kendisinden söz aldım. "Barcelona bile olsa sözümden dönmem" dedi. Fenerbahçeli olmasına rağmen İsmail ikna oldu. Ama sonra Fenerbahçe devreye girince işler değişti. Durum böyle olunca da ben görevimden istifa ettim" şeklinde konuştu.

Ali Koç devreye girince işler değişti!

Koç Grubu'nun sahibi olduğu FORD'in Türkiye'deki fabrikası Gölcük'te bulunuyor. Aynı zamanda Gölcük'te bulunan FORD bayisinin sahibi Gölcükspor yöneticisi. Ali Koç, bu yönetici ile kurduğu iletişim sonrası devreye giriyor ve Trabzonspor ile diğer kulüplerin verdiği teklifin altında 500 bin TL + 2 genç oyuncu kiralık olarak İsmail Yüksek için Gölcükspor ile anlaşmaya varıyor.

Fanatik


Yorumlar (27)
Ts61 2 yıl önce
Karaktersizmiş, tam da fenere yakışan bir şahıs
BenDeniz 2 yıl önce
Aslında bu kadar uzatmaya değmez.
Trabzonsporda böyle dönek kişiliği zayıf futbolcu tiplemeleri oynayamaz. Trabzonspor fark yaratan Anadolu beyidir.
Erkan 2 yıl önce
Nekadar büyüttünüz bu futbolcuyu gittiyse gitti futbolcu mu yok baska hayret bişe
Erdal Durmuş 2 yıl önce
Böyle dönekler yarı yolda bırakır zaten fenerliymiş gelmesin
selami şahin 2 yıl önce
yazık oldu çocuğa, antrenman topçusu olur artık.
Hasan Şafak Baykan 2 yıl önce
Lâik oldugu takımı bulmuş?
Ibrahim KÖSEOĞLU 2 yıl önce
NEKADAR ABARTINIZ. ÖĞLE YADA BÖĞLE ADAM GELMEMİŞ . TS BU TİP TRNSF. İŞİ OLAMAZ. KİMSENİN REKLAMINI YAPMAYIN. SANKİ MESSİ
adnan 2 yıl önce
YAZIKLAR OLSUN SU FUTBOLCU IZLEYEN LERE TS KENDI COCUKLARI DUNYANIN HERYERINDE VARKEN FB LI TAKIMA KATMAYA CALISANLAR TS KULUBUNDEN DERHAL KOVULMALI TS TRABZON SEVDALILARI OYNAR BASKASINA YER YOK
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@