7m


7m

hyundai

Eskişehirsporlu holiganlar Trabzonspor'un şampiyonluğunu sindiremedi

2010-11 sezonunun tescilli şikecileri arasında yer alan Eskişehirspor'un taraftarları Trabzonspor'un şampiyonluğunu sindiremedi

Trabzonspor 01.05.2022, 03:40

2021-2022 Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu’nun 35. haftasında Antalyaspor ile 2-2 berabere kalarak şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor’un taraftarı yurdun dört bir yanında kutlama yaptı. Fakat Eskişehir’de Eskişehirsporlu taraftarlar sokağa dökülerek kutlamalara engel olmaya çalıştı.

 Maç saatlerinde meydanlarda yerini alan yüzlerce Eskişehirspor taraftarı, besteler söyleyerek yürüyüş yaptı. Uzun zamandır iki takım arasında devam eden gerginlikle birlikte Eskişehirspor taraftarı Trabzonspor'un şampiyonluğunu sindiremedi.


Ulus Anıtı Meydanı’nda bir araya gelen yüzlerce Eskişehirspor taraftarı beste söyledikten sonra meşale yaktı. Meşalenin ardından da Trabzonspor atkısı yakıldı.

Topluluktan habersiz şekilde cadde ve sokaklarda gezen Trabzonspor taraftarlarıyla Eskişehirspor taraftarları arasında küçük çaplı gerginlikler yaşandı. Emniyet mensupları ise büyük çaplı olayların olmaması için geniş güvenlik önlemi aldı.


Yorumlar (4)
tolu 61 3 hafta önce
sizi gidi emek hirsizlari sikeciler baskanimiza sesleniyorum yarindan itibaren alacaklarimiza karsi haciz islemlerini baslatin sahaya cikacak forma bulamasinlar ne ekersen onu bicersin
Cemil 3 hafta önce
Atkı yakanlar şerefsizlerdir haysiyet onuru olmayanlardır.şikeciler temiz şampiyonluğu hazmedemez beter oleakişehir
ersan 3 hafta önce
Bunların çoğu başka takı forması giyen Fenerbahçeliler.
mesut beyaz 3 hafta önce
sike yapan kendileri.Utanmaz bir kac kendini bilmeyen ahlak yoksunları insanlıktan centilmenlikten nasibini alamayanlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@