alexa metrics

banner536

Eski Trabzonsporlu futbolcudan Berat'a sorulan soruya tepki

Giray Kaçar'dan Berat Özdemir'e sorulan soruya tepki:"Küstahça"

Trabzonspor 09.10.2021, 21:08

A Milli Takım formasıyla ilk maçına çıkan Berat Özdemir, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Bir muhabir 23 yaşındaki futbolcuya, "Bazı toplarda hakimiyetinde sanki biraz acemice duran haller vardı. Heyecan mı yoksa başka bir sebebi var mı?" diye sordu.

Genç futbolcu soruya, "Sadece heyecan. Yıllardır hayalini kurduğum formayı temsil etmeye çalıştım. Elbette ayaklarım titredi biraz. Daha iyi olacak" şeklinde cevap verdi.

Muhabirin Berat Özdemir'e yönelttiği bu soru büyük tepki çekti. Trabzonspor'un eski milli futbolcusu Giray Kaçar da sosyal medya hesabından, "Berat'a sorulan soru gerçekten küstahça!" diyerek tepkisini dile getirdi.


Yorumlar (9)
MerNoire28 4 ay önce
Nedir arkadaş bu Trabzonspor düşmanlığı.oldu olacak çekilelim liģlerden bu çakallarda bir birilerini yesin.bu soruyu soran sôzde gazeteciye sormak lazım. Türkiye gol atınca türübünde sevinmeyen şikecinin formasını giyene sorsaydınız neden sevinmemiş.
muhammet 4 ay önce
Trabzon değil Türk düşmanlığı saygılar
Kalender 4 ay önce
Hangi futbolcu iyi oynamış ki Berat özelinde küstah ifadeler kullanılıyor. Eleştirilerin kasıtlı olduğu sırıtıyor. Ayıptır ve de yazıktır.
Erdem 4 ay önce
Haddini aşan soruları cevaplamayın, terbiyesizlik yapana hak ettiği cevabı vermek gerek. Bakasetas güzel karşılık vermişti yine buna benzer soruya bu arada Berat normal hayatında da böyle saygılı mütevazi bir insansa taktir ettim, aferin Berat kardeşim fakat sen edebinden susarken adamlar edepsizliğe dozu artırarak devam ediyor, bu soruyu soranda, sordurtanda, en adi hasiyet yoksunu insandır.
Tsli biri 4 ay önce
Abi yemin ederim utandım vAllaha utandım bu trabzon düşmanlığı olamaz ya yemin ederim şaka gibisiniz sizdrki insanlık değil ya
Kadir 4 ay önce
Giray bu soruyu soran senmiydin soracak başka bir şey bulamadınmı, basınının önünde soracak sorumu bu, kapının arkasında nasihat babından BELKİ söylenebilir.
Mehmet GÜL 3 ay önce
Kadir Otur Sıfır
nevzat 4 ay önce
anlaşılan haberden de Giray'ın yorumundan da haberin yok..Giray bu soruyu soranı kınamış....
onur 3 ay önce
soruyu soran gazeteci müsvettesi türkiye gazetesi yazarı Hasan Sarıçiçek
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@