7m

7m

hyundai

tamfinans

Eski hakemden Zorbay Küçük'e: Bruno Peres'i niye attın?

Eski hakem Ahmet Çakar, Trabzonspor Kasımpaşa maçının hakemini yorumladı

Trabzonspor 06.02.2022, 10:28
Eski hakemden Zorbay Küçük'e: Bruno Peres'i niye attın?

Süper Lig lideri Trabzonspor, 24. haftada ağırladığı Kasımpaşa'yı Edin Visca'nın golüyle 1-0 mağlup ederek zirvedeki yerini sağlamlaştırdı.

Mücadeleyi Sabah Gazetesi'ndeki köşesinde değerlendiren eski hakem Ahmet Çakar hakem Zorbay Küçük ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. İşte ilgili bölüm;

Hakem Zorbay Küçük, çok yetenekli... Kırmızı kartlara kadar da tek kelimeyle mükemmel yönetim gösterdi. Sevgili Zorbay, Bruno'yu niye attın? Adam taç çizgisine gitmiş, Kasımpaşalı topu onun üzerine vurmuş, ikinci sarıdan kırmızıyı da görmüş. Peki Bruno'yu niye attın? Ondan sonraki 10 dakikada da tam olarak kontrolü kaybetmesen de mesela son dakikada Brecka'ya sarı kartı niye gösterdin? Çok yeteneklisin, mükemmel bir istikbalin var ama bazen psikoloji faktörleri de kullanmalısın.


 


Yorumlar (7)
Trabzonlu 4 ay önce
Peres ilk şaşkınlık gösteriyor, anlamı "hocam hani rakibe kart!" sonra gereksiz biçimde tavrını sürdürüyor. Hakem Kasımpaşalı futbolcuya hakkettiği kartı gecikmeden gösterse sorun çıkmayacak; ama adeta Peres'in kartı hakkedecek bir tepki göstermesi için bekliyor. Belki niyeti kötü değil ama yönetiminin kötü olduğu kesin.
Soner colak 4 ay önce
Peres hak etti basit bir şeyi büyüttü biz ne umutlarla bu adamlardan medet bekliyoruz adamın tavrına bak. Vücuduna top gelmiş aman ne büyük iş sen bu işten ekmek yiyorsun bu kader sorumsuz olmaya gerek var mı
Mert Fırat 4 ay önce
O kadar haklısın ki! Bu adam bence trabzonu beğenmedi. Gönderilmek için ayak yapıyor.
Ahmet C. 4 ay önce
Keske o kirmizi karti yere düsürseydide , o kirmiziyi hakem görürdü , Peres hakli oldugu bir durumdan serzeniste bulunuyor sonrada kirmizi , yokya bu kadar kolay olamaz.
Erdem 4 ay önce
Hakemler, MHK ve TFF hakkında çok yorum yazdım fakat Perezi uyarmak için bahane oldu. Perez burada hatalı olmasa da bazen gerçekten saçmalıyor.
adnan 4 ay önce
bu iblis hesabi baska ts maclarinda bazi kesimler icin hizmette
Oflu 4 ay önce
Bruno'yu Trabzonspor düşmanı olduğu için attı. Bu kadar basit.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@