Ertuğrul Doğan'dan CAS açıklaması: "Adalet arayanların..."

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan açıklamalarda bulundu.

Ertuğrul Doğan'dan CAS açıklaması: "Adalet arayanların..."

HABER61 - SPOR SERVİSİ

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, 2010-11 sezonu ile ilgili CAS kararını eleştirdi.

Doğan yaptığı açıklamada, "CAS son kararıyla “Mağdursunuz ama yapacak bir şeyimiz yok! Şikeden direkt etkilenmediniz” diyerek, “0 tolerans” ilkesini ve adalet arayanların haklarını yerle bir etmiştir. Şimdi şikeden küme düşürülen Juventus, CAS’a dava açmalı! Elinden alınan iki şampiyonluğunu geri istemeli! Biz ne mi yapacağız? Adaleti iğdiş eden bu  karardan sonra Trabzonsporumuzun mücadeleden vazgeçeceğini zannedenler yanılıyorlar! Trabzonspor’un umudunun bittiği yerde inadı başlar. Bizler ‘hırt’ adamlarız! Hakkımızı almadan vazgeçmek yok" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 8 ay Önce

Ertuğrul Doğanın genlerinde Güngör Şahinkaya var. Mücadele var.İnanç var. Azim var. En önemlisi çekirdekten taraftarlık duygusu var. " Bizler hırt adamız" demiş ve özetlemiş.

100 yil da 1000 yil da gecse de mucadelemiz bitmemeli
100 yil da 1000 yil da gecse de mucadelemiz bitmemeli @Hasan - 8 ay Önce

Bu ulkeye birgun adalet gelecekse bunj ancak trabzonlular getirebilir(%70 oy verenler degil tabi) ne yapip edip saraydan o kupayi geri almamiz gerekiyor

Burak suzengi
Burak suzengi - 8 ay Önce

Bu karara karşı her 3 Temmuz’da Trabzon da Temiz futbol turnuvası düZenlenebilir. Avrupa ve diğer kıtalardan takımlar turnuvaya davet edilebilir

ALPASLAN PEKİN
ALPASLAN PEKİN - 8 ay Önce

BİRİLERİ ŞU STURİGD TRASFERİNİ ENGELLESİN TRABZONSPORU BUYUK SIKINTILARA SOKACAK GİRİŞİM ALLAH SONUMUZU HAYIR EYLESİN

Burak suzengi
Burak suzengi - 8 ay Önce

Avrupa ve dünyadaki tüm kulüplerden temiz futbol için bu karara tepki istenmeli. Trabzonspor’um tüm dünyaya örnek bir hak mücadelesi başlatmalı.

Hasan
Hasan - 8 ay Önce

Sturridge’den vazgeçin başkan. Videolarını izledim beğenmedim. Üstelik ilk kez yurt dışına çıkıyor. Transferle şampiyon olunsaydı sizden öncekiler beş sefer olmuştu. Eskiye benzemeyin bir stiliniz, ekolunuz olsun. Salih Kavrazlıya lisans çıkarın.

mehmet
mehmet - 8 ay Önce

Biz Trabzonlular ve veya Trabzonsporlular akp yi secerek bu davayi bastan kaybetmistik.
#SIKE YAPMAK SEREFSIZLIK VE NAMUSSUZLUKTUR.

Tursun
Tursun - 8 ay Önce

Senelerdir hep sucu baskasina atarak hak aradınız suclu o dönemin başkanından başlayarak kolayca bulunur çareyi söyledik ama paraları carcur ederek avukatları zengin ettiniz tek çare itiraftır dedik dedik

Tolga Önder
Tolga Önder - 8 ay Önce

Dünya spor tarihinin en büyük şike organizasyonu 2010-11 sezonunda ülkemizde yaşandı.Trabzonsporumuzun bir şampiyonluğu daha göz göre göre gasp edildi.Şike , teşvik vb yapıldığı tüm örtbaslara , tüm hamlelere rağmen gizlenemedi.Fakat sonuçta hakkımızı alamadık.Bu günlere gelinene kadar hem mevcut yönetimin hem de eski yönetimlerin böylesine önemli bir konuda yaptıklarını,yapmadıklarını,gayretlerini,ihmallerini,suistimallerini maalesef bilmiyoruz,bilemiyoruz.Hepimizin kendine göre fikirleri var elbet ama bizlerin ne düşündüğünün hiç bir kıymeti de yok.Bu kadar haklıyken , bunca lehine karar varken sahadan mağlup ayrılmak gücünüze gitmiyorsa,onurunuz,gururunuz kırılmıyorsa,ailenizin,çocuklarınızın,akrabalarınızın,eşinizin,dostunuzun yüzüne rahat rahat bakabiliyorsanız bizlerin sizlere diyeceği daha da bir şey yok.Bu sözlerim bu yönetime değil,eski yönetimlere de değil.Üzerine alınanlar kimlerse onlara.Bu son yazdığım da kinaye değil !!!


SIRADAKİ HABER

banner513