7m


7m

hyundai

Ertuğrul Doğan'dan Ali Koç ve tayfasına yöneticilik dersi

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan : Kral artık çıplak, biz yemiyoruz, size afiyet olsun!

Trabzonspor 09.02.2020, 08:54 09.02.2020, 09:13
Ertuğrul Doğan'dan Ali Koç ve tayfasına yöneticilik dersi

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, özellikle Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un sistemli olarak bordo mavililere saldırdığı konu olan "TFF lisans talimatı ve Bankalar Birliği yapılandırması" ile ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı. Doğan, madde madde anlatrak adeta yöneticilikten bihaber olan ancak taraftarlarını kışkırtan Ali Koç ve yönetimine ders verdi.

İşte madde madde Doğan'ın o açıklamaları;

1 ) Biz ‘bütçeyi’ dengelemekle uğraşırken, maliyeti düşük transferler yaparken, altyapımıza ağırlık verirken, altyapıdan çıkan oyuncumuzu en yüksek bonservis bedeliyle satarken, siz milyonlarca euroya futbolcular alarak şov yapıyordunuz!

2 ) TFF Lisans Talimatı sadece Trabzonspor için çıkmadı. Bütün kulüpleri kapsıyor. Talimat “uymayana ceza verilecek” diyor! Burada sorun ne? Uyan suçlu mu? Talimatta böyle bir madde yok 

3 ) Bankalar Birliği yapılandırması da aynı şekilde bütün kulüpleri kapsıyor. Bütçesi uyan imzalıyor, uymayan kendini düzeltip gelecek. Biz göreve geldikten 15 ay sonra yapılandırma oldu. O 15 ayda yaptıklarımız ortadaydı. Ne yapsaydık, yapılandırmaya girmese miydik 

4 ) Yıllardır hakem hatalarından en çok yanan biziz! Biz isyan ederken siz susuyordunuz! Bıyık altından gülüyordunuz! Bu sezonun başından bu akşam oynadığımız maç da dahil yine hakem hatalarına maruz kaldık! Sezon başından bu yana o hataları sıralasak burdan size yol olur!

5 ) Biz ‘doğru’ bildiklerimizi yaparak yola devam edeceğiz. Sizin kendi içinizdeki başarısızlıklarınızı dışarda arama çabanızı anlıyoruz. Çünkü aciz insanlar kendi kusurlarını örtmek için hep başkalarını kullanır. Lakin kral artık; ÇIPLAK! Biz daha yemiyoruz. Size afiyet olsun!


Yorumlar (41)
Lazzz 2 yıl önce
Valla Ertuğrul doğanı takdir ediyorum çalışkan yönetici Trabzonspor salı olumlu işlerin hepsinde adını duyuyorum haberlerde
Bafralı 2 yıl önce
Susmayın Allah aşkına susmayın.. İktidar yalakalıgıyla sucladıkları Trabzonum. 18 yıldır iktidar basta. 18 yıl boyunca biz şampiyon olmuşuz gıbı davranıyorlar.. Yagız hırsız ev sahibini kovalarmış. Yapmaya calıstıkları aynen bu.
Antikus 2 yıl önce
aynen sanki ikidar onlarin kupasini calip bize vermis gibi hem hirsiz hemde güclü olmaya calisiyorlar yüzsüzlükte nirvana bunlar
Soners 2 yıl önce
Adamların bir penaltısı verilmedi sadece, nereye saldıracaklarını şaşırdılar. Hepsi ağlıyor. Yıllardır Trabzonsporun hakkı yenirken çıktınız çıkmıyordu. Hani diyordunuz ya 'şike şike şampiyonuz' ha işte ondan. Ağlamaya devam, şampiyon Trabzonspor!!
Bafralı 2 yıl önce
Butun renkdaşlarıma sesleniyorum. Sosyal medyanın bütün mecralarında algı operasyonları yapmaya calışıyorlar. Lutfen ama lutfen daha etkin olalım. Utanmasalar kendı pisliklerinin tamamını bıze yıkacaklar. Uyanın!!!
Molla 2 yıl önce
Trabzon oyuna gelmeden ve her maçı final gibi görerek devam etmelidir...bizi hiç kimsenin boynuzu ve havlaması ,yolumuzdan döndüremez...teşekkürler Trabzon, teşekkürler yçnetim,başarılar Trabzonsporum.
Kemal SAKA 2 yıl önce
Ali KOÇ 'un bundan sonraki stratejisi kendi camiasına "hakkı yenmeseydi FB'yi önce TR de sonrada şampiyonlar liginde şampiyon yapacaktım" demeye çalışmak. Ne yapacak, Comolliyi mi anlatacak? Kendi döneminde 40milyon Avro zarar yazan dönem içi zararla FB yi nasıl daha batırdığınımı yazacak. Bir Mahmut USLU sahte replikası oturttu yanına Oda Mahmut USLU gibi olmuyor, Malatya başkanını dürttü, bu hafta Ankaragücü maçında bütün Malatya seyircisi Gevrek Istifa diye stadı başına yıktı, Onu mu anlatacak. Hadi bunlar bildik şeyler ancak çok tehlikeli ve kendi çapını aşan bir güreşe soyundu; O da şuki, FB 'yi iktidara karşı pozisyonlayıp, muhalefetin bir unsuru haline getirmeye böylece siyasetin bir unsuru haline getirerek Muhalefet Taraftarların kahramanı olmaya soyundu. Kendi bilir diyeceğim yok ancak öyle saçmalıyor ki; böyle devam ederse, iktidarın Trabzon şehrinde özel bir seçim çalışması yapmasına gerek yok. Ali KOÇ tek başına iktidarın oylarını tavan noktası neresi ise, oraya taşıyor. Bu adam lanetli gibi, elini nereye atsa kuruyor(Bkz. Gevrek'in yuhalanması). Ben galiba yolda görsem; tokalaşmaya çekinir, fiziksel temastan kaçınırım. Son söz, siyasetin futbola müdahale etmesini istemeyenler; futbolun siyasete müdahale etmesinin mazharı-tammı(tamamlayanı) OLMAYACAK. Ha olacaksa, bunun yolu bellidir, delikanlı Uzan gibi çıkar beyaz gömleği giyer siyasetinizi yaparsınız. Bunu kukuletasının ardından yapmaktan yeğdir açıktan yapmak, gerçi bende saçmaladım şimdi; "ÖHHÖÖ, KİME SÖYLUYORUM Kİ BUNU!!!!" Son olarak her devrin sözü, "..... Daha da OPET den benzin alırsam, adam değilim."
Muhammet özen 2 yıl önce
Ağzınıza sağlık meydanı boş buldular kandan beslenen aşağılık mahluklar hep bize saldırıyor etrafindekileri görmüyorlar bir hafta 8. Duruma düşünce içindeki acılar daha çok olacak inş
Can CANDAŞ 2 yıl önce
İşte Buda kapak olsun helal size
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@