kebir

Ersun Yanal'ın tatlı sıkıntısı

Kemik kadroyu oluşturmak için çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da Ersun Yanal'ı tatlı bir sıkıntı aldı.

Ersun Yanal'ın tatlı sıkıntısı

Trabzonspor'da takımın başına geldiği günden beri iskelet bir kadro oluşturmayı hedefleyen Teknik Direktör Ersun Yanal'ı, tatlı bir sıkıntı sardı.


Kadroda bulunan her oyuncusunun 11'e aday kalitede olması deneyimli teknik adamı sevindiriyor. Kale Onur'a emanet olurken Esteban ise kaleyi devralacağı günü bekliyor. Hubocan'ın transferiyle savunmadaki rekabet de arttı. Hem stoper hem sağ bek hem de sol bek bölgelerinde oynayabilen oyuncu bu bölgede rekabeti artırdı. Durica, Uğur Demirok, Mustafa Akbaş ve Okay Yokuşlu da bu bölgelerde Yanal'ın kullanabileceği isimler. Pereira'yı, Kamil Ahmet Çörekçi izlerken, Mas'ın yerine ise Hubocan ve Abdurrahim'de alternatif olarak duruyor.

Orta sahada ise Sosa, Kucka, Yusuf Yazıcı, Okay ve Olcay ilk tercih olarak değerlendirilirken, Onazi, Abdulkadir, Bero, Castillo, Volkan Şen, Bongonda gibi isimler de Yanal'ın alternatifleri arasında yer alıyor. Forvet hattında ise Burak Yılmaz, Rodallega ve N'Doye, uzun yıllar Trabzonspor'un sıkıntı yaşadığı bu bölgeye önemli bir güç katıyor.
 
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
tonyukuk61
tonyukuk61 - 9 ay Önce

Artık çift forvet oynama vakti gelmiştir. Bence takım hücum yönünde yeterli seviyede oyuncuya sahip.