banner526

banner533

banner513

Ersun Yanal için ağır ifadeler "Bu adam Fenerbahçe'nin ajanı"

Trabzonspor'un eski teknik direktörü Ersun Yanal'ın dün basında çıkan ve Fenerbahçe'i öven açıklamalarının ardından, bordo mavili camiadan ve taraftarlardan tepkiler yükselmeye başladı. 

Trabzonspor 08.11.2017, 09:29 08.11.2017, 09:54
Ersun Yanal için ağır ifadeler "Bu adam Fenerbahçe'nin ajanı"

Trabzon'da yayın yapan Karadeniz'de Sonnokta gazetesi spor sayfasından ana manşet olarak verdiği, Genel Yayın Yönetmeni Hasan Bahadır imzalı yazıda Yanal'ı ajan olarak betimledi ve Muharrem Usta'ya sitemde bulundu.
 
İşte Bahadır'ın o yazısı : 

ERSUN YANAL IN İKİ GÜNDÜR VERDİĞİ DEMEÇLER GERÇEĞİ DİR KEZ DAHA AÇIKÇA ORTAYA KOYDU

"Fenerbahçe çok büyük bir camia ve ben iyi bir Fenerbahçeliyim. Aziz Başkanla aramda bir sorun yok. O'nun durumuna en çok ben üzülüyorum. Bu zor günlerde Başkana da kulübe de destek olunmalı"

GELİŞE GELİŞE 2 MAÇTA 10 GOL YEDİK!

Başta' 50. yılda şampiyonluk' olmak üzere büyük hedeflere koşacak bir takım için tek yetkiyle ve de Başkandan başkasını tanımam zırhıyla Trabzonspor'un yeniden yapılanması emanet edilen, ancak görev yaptığı 1.5 yılda sürekli "Geliştik, gelişiyoruz, daha da gelişeceğiz" palavrasıyla milleti oyalayan, sonunda Alanya ve Akhisar gibi iki sıra takımından evinde 10 gol yiyerek foyası meydana çıkınca görevine son verilen Ersun Yanal, sahada yaşattığı tarihi hezimetlerin dışında kulübün ekonomisini de açıklanmamış bir iflasa sürüklemekle kalmadı, Trabzonspor'un milyonlarca Euro'sunu da banka hesabına istifleyerek gitti.

BU ADAM FENERBAHÇE'NİN AJANI

 Şimdi bu Ersun Yanal'ın F.Bahçe'de yaşanan Aykut Kocaman krizi nedeniyle iki gündür medyaya yansıyan açıklamalarına bakalım. Bakalım da "Abi bu adam Fenerbahçe'nin ajanı. Trabzonspor'u hepten bitirmek için geldi" diyenlere hak vermeyelim. Bakınız ne diyor Bay Yanal: Aziz Başkan ile aramda bir sorun yok ancak bazı şeyler belirginleşir, oturulur. konuşulur. Tekrar ediyorum. Görevinin başında 1 olan bir hoca varken, Ersun Yanal Fenerbahçe'ye gidecek demek manasız. Bunlar Fenerbahçe'ye zarar verir. Fenerbahçe çok üyük bir camia. Ben de iyi bir Fenerbahçeli olarak Aziz Yıldırım'a herkesten çok üzülüyorum. Bu zor günlerde başkana da Aykut Hoca'ya da destek olunmalı. Buradan fırsatçılık yaratmak hiç doğru değil. Benim Fenerbahçe taraftarına mesajım; Bu zor günlerde kulüplerine destek olmalarıdır.

 BAŞKAN USTA İYİ OKUSUN

Ya gördünüz mü daha iki hafta önce  Trabzonspor'un umut bağladığı Ersun YaInal'ın gerçek niyeti neymiş? Demek ki onun için bir kez bile 'Biz" diyecek aidiyet duygusu taşımamış Trabzonspor'da.. Yaza yaza anlatamadıklarımızı, ilk önce de Başkan Muharrem Usta'ya da göstermiş oldu sonunda.. Şimdi Fenerbahçe'den kendisini kovan Aziz Yıldırım'ın o dönem hakkında söylediklerini gel de hatırlama. Aziz Başkan ne zamparalığını bıraktı ne de paraya olan aşırı sevgisini.! Antrenörlüğüyle bile dalga geçip kendisini 'Fenerbahçe'yi O 'mu şampiyon yaptı sanıyorsunuz? O ne anlar antrenörlükten" sözleriyle yerden yere vurdu. Dahası hafızalarda olan bu ifadelere, insan onuru taşıyan hiç kimsenin hazmedemeyeceği o sözlere cevap bile vermeyen Yanal'ın, şimdi söylediklerini düşününce şunu rahatlıkla söylemek mümkündür: Demek ki biz kuzuyu gerçekten kurda teslim etmişiz! Hem de öyle bir kurt ki, Fenerbahçe aşkı gözlerini karartmış.. Hem de kendisini aşağılayarak  kapı dışarı edenlere bile "Ben hazırım" mesajları veren cilveler yapacak kadar  

Yorumlar (16)
FC LİVERPOOL 3 yıl önce
ERSUN YALAN FENERBAHÇE AJANI BUNU BİLİYORDUM ZATEN FAKAT MUHARREM USTADA FENERBAHÇE AJANI FENERBAHÇE YE MEDİCAL PARK İSTİNYE LİVHOSPİTAL SPONSOR YAPMAK İÇİN UĞRAŞIYOR TS İLE ALAKSI YOK ONDAN TS BAŞKANI OLMAZ TS DE 2 YILDIR BAŞKAN YOK BAŞKANSIZ İLERLİYORUZ MUHARREM USTADAN BAŞKAN OLMAZ VİZYON KARİZMA KARARR ALMA MEZİYETİ HİÇBİRŞEY YOK ONDA OLMAZ
Nacres 3 yıl önce
Kesinlikle sana katılıyorum kakardeşim
yasar 3 yıl önce
yazık böyle bir zatı 3 defa takımın başına getirdik.!!
Ekrem 3 yıl önce
Ts trabzondan yönetilmeli ve tsnkn antrenörü tsli olmali! Oyunculara gelince kemik kadron kendi altaypindan gelmis oyuncullar oluşturmali. Başka olmaz!!!!!
ÇEPNİOĞLU 3 yıl önce
Büyük takımların yazılı olmayan kendine özgü prensipleri olmalı. 2kez başarısız ve fb hocasıyken avni akerde terörist varmış gibi kaçıp giden yanal, tribünden tepki aldı diye ağlayıp giden volkan şen Trabzonsporun kapısından içeri konulmamalıydı. Trabzonsporun dinamikleri, derin Trabzonspor buna müsaade etmemeliydi. Ancak Bunların baş sorumlusu muharrem ustadır.
Horyanlı kazim 3 yıl önce
Bence gazte doğruyu söylüyor dahasi da şu noktaya dikkat edilmesi gereken bir nokta Ege takımlarına karşı tam bir hüsrana uğrattı bizi,
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Abartmayın lan ne ajanı adam süper kadro kurdu, Ersun hocanın tek eksiği taktik bilmemesi, gülünç duruma düşüyoruz bence bu haberi daha fazla gündeme getirmeyin tüm Türkiyeye rezil oluyoruz, tam bir laz aklı derler sonra
Oguz 3 yıl önce
Adam fenerbahçeli olamazmi yerel gazeteler içler açısı şuan ki hoca fanatik tslimi
Ali KIRKBİR 3 yıl önce
ancamı anladınız.fb den kovulması bile oyundu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@