7m

7m

hyundai

Erol Tuna Ünal Karamanı eleştirdi Hüseyin'e başarılar diledi

Erol Tuna Haber61'e açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 15.01.2020, 16:00 15.01.2020, 16:07
Erol Tuna Ünal Karamanı eleştirdi Hüseyin'e başarılar diledi

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor’un eski Asbaşkanı ve İstişare Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Tuna, Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Tuna, Ünal Karaman’ın yaptıklarını doğru bulmadığını ve Trabzonspor yönetim kurulunun bu konuda çok centilmence davrandığını söyledi.

“TRABZOSNPOR YÖNETİMİ ÇOK CENTİLMENCE DAVRANDI”

Tuna yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Yönetim Kurulu başkanı Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu. Bende istişare kurulu Başkan yardımcısıyım. Özkan Sümer’le beraber yürüttüğümüz bir görev. Trabzonspor yönetimi doğru yoldadır. Çok centilmence davranmıştır. Trabzonsporlu Ünal Hoca’nın oynamadığı zamanlardaki parasını da verip göndermiştir. Ben olsam onu da vermezdim. Biliyorsunuz benim dönemimde böyle bir olay oldu, vermedim. Benim dönemimde Samet Aybaba vardı, buna benzer bir olaydı. Biz hocaya ceza da verdik. O ayrı. Ünal Hoca buradan mükâfatlandırılarak ayrılmıştır.

“ÜNAL HOCA GİTMEK İSTEDİ”

Hiçbir yönetim kurulu şampiyonluğa oynayan bir takımın hocasını değiştirir mi? Buna kim inanır yani. Ünal Hoca gitmek istedi. İstediği de belli. Çalışmadığı günlerin parasını da talep etmiş, yönetim kurulu gayet centilmence davrandı, bonkör davrandı, gönderdi gitti yani. Ben vermem parasını. Trabzonspor’un yöneticisi, üst kurulu yönetim kuruludur. Bitti, patron onlar. Kim patron yapmış, Trabzonspor kongre üyeleri. Benim yerime sen temsil et demiş. Biz bu yönetime inanıp, güvenip devam etmek zorundayız. Ama olmadı. Yönetimin yaptığı eksikleri biz zaten söylüyoruz. Onlarda insan yani, hataları da olabilir. Bu tip durumlarda yönetim kurulunun aklıselim davrandığına inanıyorum. Kaldı ki Trabzonspor yönetimi basiretlidir.

“HÜSEYİN’İN BAŞARACAĞINA İNANIYORUM”

Ünal Karaman bizim profesyonelimiz. Trabzonspor’la anılıyor ama aynı zamanda parasını alıp maçlara çıkan bir kardeşimiz. Ama Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu, kulüp ve taraftarların menfaatleri için çalışıp, ücret almayan, zamanını veren fahri temsilcilerimiz bizim yani. Dolayısıyla yönetim kurulu burada çok haklı. Ünal Hocaya yaptıklarını çok uygun görmedim. Yapmışsa yani zaten öyle, durum ortada. Bu konulara girmek istemiyorum. O devir bitmiştir. Yaşasın Hüseyin Çimşir. Hüseyin çok iyi bir çocuktur. Başaracağına inanıyorum. Üstelik kamuoyunun gözden kaçırdığı bir şey var. Muzaffer Bilazer gibi genç bir evladımız geldi Trabzonspor’a. Trabzonspor’un geleceklerindendir. Hüseyin’e de ona da başarılar diliyorum. Trabzonspor’un bayrağını iyi yerlere taşıyacaklarına inanıyorum.”
 


Yorumlar (11)
Reca 2 yıl önce
Bence bu tür haberlerin yapılması cevap hakkı doğurur. Bu konuşmalar da hem Trabzonspor a hem Ağaoğlu'na hem de Ünal Karaman a zarar verir. Kaç yaşına geldim o kadar teknik direktör gördüm ama biri hariç Ünal Karaman dan çok iyi değildi. Trabzonspor'un menfaati gereği takımınıza sahip çıkın deyip artık konuşmayan bir teknik direktör için ve Trabzonspor için bu konuyu artık gündeme getirmezsek daha iyi olmaz mı?
Şevket61 2 yıl önce
Ağzına sağlık kardeş
YAKUP 2 yıl önce
Muzaffer Hoca bu işten pek anladığınız zannetmiyorum. Hüseyin hocanın yanına bence Muzaffer Hocanın yerine başka biri alınmalıdır diye düşünüyorum.
RUSTEM AĞA 2 yıl önce
YORUMLARIDA AHMET AĞAOĞLUNDAN HEP ÖVGÜYLE BAHS ETTİM. TRABZONSPORU ZOR ŞARTLARDAN BU GÜN İYİ BİR DURUMA GELME SİNE VESİLE OLDU. İNKAR EDİLEMEZ.
FAKAT SON GÜNLERDE BİRAZ İNCİNEN VE İNCİTİCİ BİR HAVA SEZİYORUM. BU GİBİ ZAMAN LARDA SAKİN AKILÇI OLMAK LAZIM. BAŞARI İŞTE BURDA SAKLI HER KES İŞİNE BAKSIN. GÜLE ULAŞMAK İÇİN DİKENLERİ EKARDE ETMEK LAZIM.
abdi abi 2 yıl önce
doğru konuşmuş...
muhammet 2 yıl önce
iş adamları ve paralı, adamlar hep unal düşmanı olmus ,ne düşündürüçü ünal adam gibi adam er gec trabzona başkan olarak dönecektır
Sedat 2 yıl önce
Hadi oradan adam karalamaktan başka bişe değil karaladığın adam kadar faydan var mı bu takıma
sami 2 yıl önce
sen git denize tas at …...
kölemen 2 yıl önce
güzel yorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@