Erkan Zengin antrenmanı tamamlayamadı

Trabzonspor'da Erkan Zengin antrenmanı terk etti. Kayserispor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde yapılan antrenman sırasında Erkan Zengin yaşadığı kas ağrısı dolayısıyla antrenmana devam edemedi.

Trabzonspor 10.02.2016, 12:18
Erkan Zengin antrenmanı tamamlayamadı

Trabzonspor'da Erkan Zengin antrenmanı terk etti.

Kayserispor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde yapılan antrenman sırasında Erkan Zengin yaşadığı kas ağrısı dolayısıyla antrenmana devam edemedi.

Yorumlar (5)
Gurbetcı .Halil. 5 yıl önce
Hamiden Hoca olursa olacağı budur.yanlış antreman yüklemeleriyle oyuncuları sakatladı bitirdi.
ts 61 5 yıl önce
bunlar ne bicim oyuncu ya.allah askina yollayin bunlari
adil türk 5 yıl önce
Top ayağına gelince şöyle iki hareket.Sonra 90 dakika gezin dur.Böyle futbolcular takımı eksik oynatıyor.Koşan mücadele edenlere yazık.
BLACK 5 yıl önce
Hami hoca yanlış antreman yaptırmıyor doğruyu yaptırıyor oyuncular 70 dk sonra oyunu bırakıyorlar bu arada sefa bir iki maç sonra kendine gelir erkanıda satın gitsin bence hiç iyi futbolcu değil eskişehirdeyken çalım atan dikine giden oyuncuyken TS geldiğinden beri o Erkan'la alakası yok.
Orhan onur 5 yıl önce
BLAK"Sen Haminin yardımcı hocasımısın.Görünen köy klavuz istemez.ligin sonuna doğru oyunculara fazla yüklenmez benim bildiğim..Mehmet Ekiçiyi kendisi gibi güya frikikçi yapacağım diye sakatladı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@