Enzo Perez'den Trabzonspor itirafı

Trabzonspor'un devre arası transfer döneminde kadrosuna katmak için çaba harcadığı Enzo Perez yaşanan süreçle ilgili konuştu

Trabzonspor 23.06.2021, 21:19
Enzo Perez'den Trabzonspor itirafı

Trabzonspor’un Ocak ayında transfer etmek istediği Enzo Perez, Arjantin’den Ole gazetesine konuştu…

35 yaşındaki Arjantinli oyuncu süreci; “Tek yapmam gereken gidip sözleşmeyi imzalamaktı. Evet dersem, giderdim. Ne istediysem verdiler. Her şeyi ayarladım. Masanın üzerine istediğim tüm şartları koydular. Evi, her şeyi, aklınıza gelen herseyi koymuşlardı... Aklınıza ne geliyorsa. Ama ne geliyorsa…” diye anlattı.

Perez, Trabzonspor’a neden gelmediğini ise; “Ayrılma kararı verirsem geri dönmeyeceğimi biliyordum. Daha önce olduğu gibi, sadece bir hayran olarak River'a ait olacaktım. Bu noktada pek çok şey düşündüm. Ailevi şeyler, çocuklarım, karım, ebeveynlerim, erkek kardeşim. Ben yalnız değilim. Yalnız olsaydım, ne karar verirdim bilmiyorum. Türkiye beni gururlandırıyor. Çünkü beni isteyip duruyorlar. 35 yaşındaki bir oyuncuyu istemeyi devam ettikleri için gurur duyuyorum” dedi.

Hatırlanacağı üzere Perez'in Trabzonspor'a transferi tecrübeli futbolcunun son anda karar değiştirmesiyle gerçekleşmemişti.

FotosporTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
denizz 1 ay önce
35 yaşındaki adama çektikleri peşkeşe bak sanki messi yi yada ronaldoyu alıyorlar
NET61OSMAN 1 ay önce
La kocum habu iş tersine olmasin sen kendini RONALDO mu sandin da her istedigini verdiler 35/seneye 36 yapma kocum havalarda ucaysun
Adsız 1 ay önce
Yavaşşş kayayı takarsın perez
Ercan 1 ay önce
Bosman Kanunu çıktı futbolun içine edildi. Futbolcu köle değildir dendi bu sefer Kulüpler KÖLE yapıldı. Menajerler ve futbolcular kulüplerin …., …,,, Buna transfer transfer diye yönetimleri sıkıştıran taraftarda buna çanak tutan yönetimler de alet oldu. Türkiye’de Pandemi öncesi 4 büyük kulübün borcu 10 Milyar YL!!!! Nereye gitti bu paralar? Yüzlerce yabancı oyuncu ve menajerleri İle Yurtdışına !!’ Sen 12 ay yarım yap , iyi kötü fabrika kur çalış ihracat yaptın San !!! Adam 3-5 oyuncu İle tüm ihracatını çöpe atsın !! Düşünün İHO döneninde 7-8 oyuncumuz 2,5 Milyon Avro üzerinde yıllık garanti ücret alıyordu. Primler ve menajer Ücretlerini saymıyorum bile. Şikeciler Van Pesiye 2 yıl 5,9 Milyon Avro ödedi. Ayartmasaray Falcaoya en az 5 milyon avro ödüyor. Kafayı yemiş bunlar. Devletin tepelerine çökmesi lazım bunların.
veysel 1 ay önce
cıksın bırı bu acıklamayı yalanlasın yok boyle bırsey desin.Ben ınanmak ıstemedım
halil bilgin 1 ay önce
Len gelseydin... Nasıl olsa bi sene sonra yaşlısın diye KARİYER PLANLAMASI adı altında paranı verip gönderirlerdi... PARA BOL BU KULÜPTE...
Davut 1 ay önce
Bir de bu yaştaki futbolcununtüm istediklerini vermişler.Umarım yeni transfer Koita bizi yanıltır.Ona da bayağı para ödenecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@