Ekuban Prag'a hazırlanıyor

Ekuban özel olarak hazırlanıyor

Ekuban Prag'a hazırlanıyor

Trabzonspor'da Caleb Ekuban'a kampa katıldığı günden beri yükleme yapılıyor. Golcü oyuncu, 8 Temmuz'da oynanacak olan Sparta Prag maçına kadar tam hazır hale getirilecek.

Santrfor Caneb Ekuban'a kampa katıldığı günden itibaren yoğun bir yükleme yapılıyor. İzin gününde dahi çalışan 25 yaşındaki futbolcu, 8 Temmuz'da oynanacak olan Sparta Prag maçına kadar tam hazır hale getirilecek. Afrika Uluslar Kupası'nda mücadele ettiği için form durumu iyi olan oyuncunun takıma adaptasyonun kısa süre içerisinde tamamlanması bekleniyor.
.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osay61
Osay61 - 7 ay Önce

Bu yıl 2011 den sora şampiyon olabileceğimiz bir yıl. buna bütün kamuoyu hazır iken yönetimin en kilit oyuncumuz yusuf yazıcı'yı elden çıkarma çabası büyük bir hata olur. yusuf gitmek istiyor argümanı da tamamen kamuoyu oluşturma çabası. çünkü şu an yusuf çok küçük paralara oynuyor. durumunda iyileştirme yapıp gönlünü kazanabiliriz. ayrıca defansa alınan campi ilk maçında trabzonsporun oyuncusu olmadığı izlenimi verdi. o mevkiye daha iyi bir adam alınırsa takım şampiyon olur ki buna istanbul basınının silahşörleri bile hazır.

Ati
Ati - 7 ay Önce

Dönüşü muhteşem olacak

SIRADAKİ HABER

banner513