7m


7m

hyundai

Ekuban'ın menajeri arayışta!

Trabzonspor'un golcüsü Caleb Ekuban için menajeri takım arıyor.

Trabzonspor 08.06.2021, 08:20
Ekuban'ın menajeri arayışta!

Geleceği belirsizliğini koruyan Caleb Ekuban için menajerinin özellikle İtalya ve Fransa'da çeşitli kulüplerle görüşme halinde olduğu öğrenildi.

Daha önce kulüp yetkililerine Sampdoria ve Fiorentina'dan teklif getireceğini belirten menajerin henüz bu takımlardan resmi yetki belgesi almadığı öğrenildi. 28 Haziran'da başlayacak kamp çalışmaları kendisine tebliğ edilen Ganalı hücumcunun bu tarihe kadar takım bulamaması durumunda gelecek sezon da Trabzonspor ile yola devam etmesi bekleniyor.


Yorumlar (6)
Erdem 1 yıl önce
Yormayın bu menajeri verin Ekubana 1.2 milyon € yıllık ücret 4 yıllık imzalayın, Hosseini gibi olacak. Ünal Hoca bu adamlarla şampiyonluğa oynadı Ronaldolarla değil.
Ahmet Can 1 yıl önce
İyi bir paraya sattınız sattınız yoksa hemen sözleşme uzatın. Son dakikaya devre arasına bırakıp ta Elimizden kaçırmayalım.
Berk 1 yıl önce
Ekuban kesinlikle gönderilmemeli, illa gidecekse de minimum 10-12 milyon euro talep edilmeli.
COVANNİ 1 yıl önce
BU SENE DE KALSIN SENEYE BEDAVAYA GİTSİN
yasar 1 yıl önce
en az 10 milyon a satılmalı,altındaki tutarlar olacaksa kadro da tutulmalı.
Darth Vader 1 yıl önce
Adam İtalya'da yaşamak istiyor. 2 senedir sağlam performans gösteriyor ona rağmen bu İtalyan kulüpleri çakallık peşinde galiba. Yönetim ucuza bırakmayalım derken seneye Eku bonservissiz giderse yazık. 2-3 yıllık sözleşmesi olsa 6-7 milyon euroluk oyuncuyu böyle kaptırmamalıyız. Seneye de kesin şampiyon olmalıyız. O sene hakikaten bu sene olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@