Ekuban'da kritik gün

Ekuban yeniden kontrolden geçecek

Trabzonspor 19.04.2021, 08:20
Ekuban'da kritik gün

Sakatlığı nedeniyle Rize maçının ardından Hatay mücadelesinde de forma giyemeyen Caleb Ekuban, Galatasaray derbisinde sahada olmak istiyor.


Adalesindeki ağrıları tam olarak geçmeyen Ganalı futbolcunun tedavisi devam ederken, kesin durumu bugün belli olacak. Sağlık ekibinin yapacağı son kontrollerin ardından Ekuban kendini deneyecek. Teknik direktör Abdullah Avcı, Yusuf Sarı da cezalı olduğu için Ekuban’ın mutlaka Galatasaray derbisine yetiştirilmesini istiyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Adem 6 ay önce
Ekuban oynasa ne olacak oynadığı maçlarda ne yapmış buna mı bel bağlayacak koca Trabzon. Bundan iyi yedek olur 11 oyuncusu değil ikinci yarı alacaksın forvete veya kanatlara at gibi koşsun başka bir işe yaramaz son vuruş yeteneği yok.
musty 6 ay önce
Trabzospordaki görevini yerine getirdi artık satılması taraftarıyım 3 maç var 10 maç yok bize böyle adam değil sürekliliği olan adam lazım. 6-7m euro gibi paralara verilebilir.
KALYONCU 6 ay önce
Sırtı dönük zor oynuyor ve son vuruşları çok kötü, Ünal Karaman'ın sisteminde dünya yıldızı gibi gözüküyordu, Abdullah Avcı'nın sisteminde vasatı çoğu maçlarda aşamıyor iyi bir joker olur Abdullah Avcı'nın sisteminde
Selim 6 ay önce
Joker kamil ahmet çörekçi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@