banner556

Duran toplar Baker'a emanet

Trabzonspor'da attığı frikik golüyle kendisine hayran bırakan Baker artık duran topların sahibi olacak.

Trabzonspor 29.11.2020, 08:25
Duran toplar Baker'a emanet

Ankaragücü maçında frikikten attığı müthiş golle Fırtına’yı zafere taşıyan Lewis Baker, kalitesini ispatladı. Trabzonspor’da bundan sonra serbest vuruşları İngiliz yıldız kullanacak.

Sezon başında Eddie Newton’un raporu doğrultusunda Chelsea’den kiralanan Lewis Baker, Abdullah Avcı’nın da güvendiği isimlerden biri oldu. Erzurumspor mücadelesinde kilit paslar atıp, bir de net fırsat yakalayan İngiliz yıldız, Ankaragücü deplasmanında kilidi çözen isimdi.

Başarılı futbolcu, Başkent’te ilk frikiği Abdülkadir Ömür’e bıraktı, ikincisini ise kendisi kullandı... Baker 25 metreden kaleye 95 km. hızla adeta füze yolladı ve ağları havalandırdı. Geldiği günden bu yana Malatya maçı hariç eleştirilen tecrübeli futbolcu, kalitesini ispatlarken, artık duran topların da sahibi oldu. Abdullah Avcı, kaleye uzak-yakın farketmeksizin serbest vuruşları Baker’a kullandıracak.

Yorumlar (7)
Ersin. 2 ay önce
Günaydın daha yenimi jeton düştü bu adam ingilterede duran top ustası idi ama siz adamı şamar oğlanına çevirdiniz bakın şunu son kez yazıyorum türkiyede hiç bir takımda böyle bir usta duran top ustası yok bunu iyi değerlendirin öyle hemen topun başına ahmet mehmet geçmesin işi ustaya bırakın gerisine karışmayın
Nadi61 2 ay önce
InsAllah bir gol atip bizi bütün sezon iyi oyniycak diye bekletmez!!!benim Hugo,parararei,parmak,ekuban ve nwakeme disinda. Fazla ümidim yok!!
61 2 ay önce
Oyun düşüncesi geri pas, dan dun topu taça veya ortasahaya lakayıt sanli halı sahada oynuyor ciddiyet yok vasatın teki....yani dolu tribünlere oynasalar nereye geldiklerini öğrenecek, öyle topu haybeye taça atmayı, RAKİP sahadan ugura topu gönderme neymiş tribünden öğrenirdi...yaw işin özü hugo hariç transferler teneke.
Nadi61 2 ay önce
Katiliyorum..topa bile kaymasini bilmiyor..her kayip almaya calistigi top ya faul yada kayboluyor
61 2 ay önce
Bu adam ön libero oynamaz yeri ofansif orta saha veya forvete yakın bir pozisyon olmalı.
Mustafa SÖYLEMEZ 2 ay önce
Ben bu adamın daha ilk maçında hemen hemen bonservisi alınmalı müthiş futbol aklı var dünya sıralamasında potansiyel olarak 10 numara pozisyonunda ilk 10 a girer diye yine bu platformda yazmıştım.
Bazıları hala benim TS olmadığımı söyleyip dursun.
Bazen gerçekler acı ise onları da söylerim ve bu TS OLMADIĞIM ANLAMINA GELMEZ
Sotkalı 2 ay önce
BAKER Desene tek ÜMİDİMİZ SENSİN.HOCANIN FUTBOL FELSEFESİ KONTRADAN DURANDAN BİR GOL BULUP ÜSTÜNE YATMA ZATEN....Beşiktaş gibi hücum futbolu kişilikli top bekleyen DAHA ÇOOOKK BEKLER...Hangi takımda oynatmış diyorum adam cevap vereceğine yorum beğenmiyor. Anca biz taraftarların duymak isteyeceği söylemleri yapar biz de YERİZ İŞTE!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@