Dünyaca ünlü teknik adan Yusuf'u radarına aldı

Dünya devin hocası Yusuf Yazıcı'yı radarına aldı.

Trabzonspor 07.08.2017, 16:08 07.08.2017, 16:16
Dünyaca ünlü teknik adan Yusuf'u radarına aldı

Trabzonspor'da 50. yılda şampiyonluk hedefi koyulurken, geçtiğimiz sezonun parlayan isimlerinden  Yusuf Yazıcı için  Liverpool iddiası geldi. Ada temsilcisinin radarında bulunan Yusuf konusunda bir girişimin olabileceği duyuruldu.


KLOPP'UN TRANSFER GÖZDESİ

İngiliz basınında yer alan özel habere göre, Liverpool'da sürpriz bir transfer hedefi var, Trabzonspor'dan Yusuf Yazıcı... Geçen sezon yaptığı çıkışla  Avrupa'da birçok takımın dikkatini çeken ve A Milli Takım'a kadar yükselen Yusuf'un menajer Jürgen Klopp'un radarında olduğu kaydedildi.

Yusuf Yazıcı ile Mesut Özil'in aynı menajere sahip olduğu hatta geçen sezonun sonlarında Arsenal'in gündemine girdiği bildirilirken, Manchester United, Lyon ve PSV'nin de Trabzonspor'un maçlarına birçok kez gözlemci gönderdiği duyuruldu.

Trabzonspor bu sezon Yusuf Yazıcı'yı göndermeye sıcak bakmazken, 15 Milyon Euro seviyesinde gelebilecek tekliflerin ise değerlendirilebileceği kulislerde konuşulmaya başlandı.

MUHARREM USTA'DAN YUSUF YAZICI AÇIKLAMASI

Burak Yılmaz'ın imza töreninin ardından  Yusuf Yazıcı hakkında açıklamalarda bulunan  Muharrem Usta ise, "Yusuf Yazıcı'nın gelecekte iyi bir oyuncu olacağına inanıyoruz ama o daha 20 yaşında, küçük bir yaş değil ama yapması gereken daha çok şey var. Bu sene geleceği belirlenecek, 50. yılımızda ondan çok şey bekliyoruz.  Trabzonspor ile birlikte Yusuf'un da başasısı olursa, dünyanın en iyi kulüplerinde oynayabilecek bir oyuncu" ifadelerini kullandı.
Yorumlar (14)
Onur 3 yıl önce
En az 2 yıl daha kalmalı 15 milyondan fazlasına gidecek kendini böyle geliştirmeye devam ederse. Helal olsun be yazıcı iyi ki ekici kadro dışı kalmış.
Korhan YİRMİBEŞOĞULLARI 3 yıl önce
Aykut Demir'i, Muhammet (bedava gitti),Sefa Yolmaz'ı, İbanez'i aldığınız daha nice enkazı becerip satabilene yönetici denir. Tutturmuşsunuz Yusuf Yazıcı. Niyet belli geleceği olan genç satılacak ve miadını doldurmuş 30'lukların maaşları ve fesih bedelleri ödenecek. Zararı cebinizden ödeyiniz. Yusufu yetiştireni kulüpten kovdunuz. Utanmadan oyuncuyu pazarlama peşindesiniz. Her halde 35lik Selçuk İnan'a yol yapılıyor.
Savatanica 3 yıl önce
Normalde Trabzonspor dışında klup maçlarını izlemem,buna fos derbi cincon-fenev dahil.Ama bir istisna yapacagim,Yusuf giderse o takimin butun maçlarını izleyecegim.Buna değer...
Hasan KILIÇARSLAN 3 yıl önce
Eğer Yusuf YAZICIYI 50 Milyon Euro'dan aşağı satarsalar Trabzon'a ihanet demektir. Hiç futboldan anlamayan bile o paradan aşağı satmaz.
Emin 3 yıl önce
Burnuna pis kokular geliyor Yusuf u satacaklar burdan bir kez daha diyorum Yusuf'u satan şampiyonluğu da satar şampiyonluğu satan kulüpte bir dakika duramaz hastane yönetmiyoruz beyler Trabzon spor yönetiyoruz Trabzon spor
Dogrucu61 3 yıl önce
Bu gelişim hızıyla gelişmeye devam ederse asil değeri 1-2 yila gerçekten 40 milyon dolaylarında ancak Turkiyeden bu paralarda oyuncu çıkmaz algı meselesi pazar meselesi. Almanyadan ingiltereden cikarsa 40 i bile asar. O yüzden satmamak en mantiklisi adamı kullan avrupada basari elde et onun sayesinde kasan yine dolar.
Saygilar 3 yıl önce
En az 50 nimyon strelin eger daha asa satrsaniz ihanet etmis olursunuz trabzonspora
sehzade 3 yıl önce
elinde yusuf var daha sissokko yok bilmem sosa derdin ne muho yusufu çaptan mı düşürmek söyle açık açık ts düşmanı olduğunu bilelim ona göre muamele yapalım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@