banner556

Diabate ve Plaza'yı Avcı da kadroya almadı!

Trabzonspor'da sezon başı transfer edilen iki isim kadroya giremiyor.

Trabzonspor 23.11.2020, 08:33
Diabate ve Plaza'yı Avcı da kadroya almadı!

Sezon başında Trabzonspor’un renklerine bağladığı Diabate ile Plaza'yı yeni teknik direktör Abdullah Avcı da kadroya almadı. İki isim yabancı kontenjanı nedeniyle Erzurumspor maçının kadrosuna alınmadı.

İki oyuncunun dışında sakatlıkları bulunan Salih Karvazlı, Yusuf Sarı ve Hüseyin Türkmen ile tercihen Arda Akbulut ve Ahmet Canbaz kadroda yoktu.

Hatırlanacağı üzere Stiven Plaza ve Diabate'yi Eddie Newton da tercih etmemişti.

Plaza bugüne kadar sadece 3 dakika forma şansı yakalarken Diabate ise 4 maçta 102 dakika sahada kaldı.

Yorumlar (8)
Furkan 2 ay önce
Ağaoğlu hesap ver.
ismail 2 ay önce
gecen yıl h.dervişoğluna 2 milyonu vermeyen yönetim bu yıl bu paraları verdi ve boş oyuncular geldi ona yanıyorum.
halil bilgin 2 ay önce
2 milyon mu... Adamlar 3 milyon istiyorlardı... 200 bin euroluk adama... Kulüp çok bile vermiş... İyi ki de almamış... Onun gibiler şimdi kenarda yatıyorlar...
Vfore 2 ay önce
nvakame dışında top tutabilen tek adamın yok. biraz da ekuban. stoperler de fena değil. geri kalan tüm takımı göndermek lazım. yüreksizler ordusu. hocaya zaten birşey demiyorum
halil bilgin 2 ay önce
Ekuban dışında ayağında top tutabilen adam yok demek istedin sanırım... Biraz da Nwakame olmalıydı...
Hoca 10 2 ay önce
Ömür 'e hemen mental destek lazım çok kötü yolda yakında kadroya giremez Özkan süper in sihirbaz lemisine dönmüş. Acil sol bek ve 6 numara. Takıma söylemek lazım ara sıra da ayağa tek pasla oynamak gerekiyor ( ekuban vakame ömür).
Gokberk 2 ay önce
Plazayı anladıkta 1.5 m euro verilen diabette yi alsaydınız kadroya
61 2 ay önce
Flavio marlon afobe baker diabate plaza djanin çöp teneke yeteneksiz, bunları hersezon süperligde küme de kalmaya oynayan takıma transfer et banko küme düşer, bunları kim nasıl neden aldıysa o çıkacak bunların parasını ödeyecek, bunlar sipariş transfer menejerlerin kazığı olmuş yani , diyoruz yönetim bilinçli yönetim geldi diyorduk , ünalı göndermeleri, bu transferler , newtonu td yapmaları vb ile basiretsiz bir yönetim anlayışını, avcı da kurtarabilirse şans olur ama olmazsa bu yönetimle beraber gider.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@