7m


7m

hyundai

Denizci: "Ali Koç'tan Allah razı olsun"

Trabzonspor'un efsane futbolcularından Ali Kemal Denizci, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un bordo mavili kulüp hakkındaki açıklamaları ve kaleci Uğurcan Çakır'ın Avrupa'ya transferiyle ilgili konuştu.

Trabzonspor 16.05.2022, 17:04
Denizci: "Ali Koç'tan Allah razı olsun"

Şampiyonluk ipini göğüsleyen Trabzonspor'un iki sezondur yönetim kurulu danışmanı olarak görev yapan bordo mavili camianın efsane ismi Ali Kemal Denizci, önemli açıklamalar yaptı.

"Ali Koç'tan Allah razı olsun"
Denizci, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un son dönemde Trabzonspor ile ilgili açıklamaları değinerek, "Ben, Fenerbahçe'de oynamış eski bir futbolcu olarak her zaman kulüpleri dostluk etrafında birleştirmeyi düşündüm. Ama Ali Koç'un yaptığı son açıklamalar son derece ayrıştırıcı nitelikteydi. Bizim dönemimizde İstanbul'dan gelen Galatasaraylı, Fenerbahçeli, Beşiktaşlı arkadaşlarımızı ağırlar, yemeğe çıkarırdık. Şimdi geldiğimiz noktaya bakın, tamamen ayrıştırma, taraftarları karşı karşıya getirmek amacıyla yapılıyor. Ali Koç'tan Allah razı olsun. Her beyanatıyla Trabzonspor'un büyüklüğünü anlatıyor. Taraftarımızı bütünleştiriyor. Trabzonspor yönetimi kendisine cevap vermeyi gerekli görmüyor. Taraftarları karşı karşıya getirecek söylemlerden herkes vazgeçmeli" dedi.  

"Uğurcan Avrupa'da oynasa 50 milyon Dolar teklif gelirdi"
Denizci Trabzonspor'un şampiyonluğunda performansıyla büyük pay sahi olan ve sezon sonunda Avrupa'ya transfer olması beklenen Uğurcan Çakır ile ilgili olarak ise, "Uğurcan bana göre dünya markası bir kaleci. Trabzonspor yönetimi, onun için sıradan teklifleri kabul etmeyecektir. Uğurcan Çakır'ın piyasa değeri 50 milyon dolardan aşağı değil. İngiliz kulüplerinden bahsadiliyor, bilmiyorum; ama sıradan bir teklif kabul edilemez. Uğurcan Avrupa'da bir takımda olsa inanın 50 milyon dolar teklif gelir" şeklinde konuştu. 

"Abdülkadir Ömür çok özel bir yetenek"
Ali Kemal Denizci Karadeniz ekibinin transferde adı Avrupa kulüpleriyle anılan bir başka yerli futbolcusu olan Abdülkadir Ömür ilgili yaptığı değerlendirmede, "Abdülkadir Ömür farklı bir yetenek. Çok büyük bir değer. Sakatlıklardan dolayı istenilen düzeye gelemedi; ama gerçekten çok özel bir yetenek..." dedi.  

Radyospor


Yorumlar (5)
kayıkçı 1 ay önce
bir yere gitmesin Uğurcan.
bu takımda kalsın,yine şampiyon olalım.
Erdem 1 ay önce
Ömür, Berat, Kouassi, Yusuf bu seneden çok daha iyi performans sergileyebilecek adamlar. Ayrıca Enis ve Emrehanı hatta diğer gençleri görmedik ki onlara da fazlasıyla güveniyorum. Bu oyuncular kendilerini ileriye taşısın sadece bu oyuncular bizi şampiyon yaparlar. Yeterki beyinleri yıkansın kendilerini futbola versinler adam gibi azimli çalışsınlar.
ibrahim 1 ay önce
gitmek isteyenı göndersinler.ısrarla takımda tutalım derseler hem külübe hemde futbolcuya zarar verirler.
trb61 1 ay önce
şikebahçenin başkanı bir iç güvenlik sorunudur. insanları gaza getirip birbirine düşürücü demeçler veriyor. TRABZONSPOR YÖNETİMİ kendisini kaale almayarak cevap vermemesi civciv beyinliye en güzel cevaptır.
Özgür Ustaoglu 1 ay önce
10 sene önce burda avusturyada bi amatör maçta alman adam 80 yaşında türk olduğumu bilince bana dediki bir türk futbolcu izledim viyanada ismi ali kemal idi öyle futbolcu hala daha hayatımda görmedim dedi.Adamın aklını almışın unutamıyor!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@