Deniz'in menajerinden Trabzonspor açıklaması

Adı Trabzonsporla anılan futbolcu Deniz Türüç’ün manejeri Hüseyin Buğra Coşkun’dan Haber61'e özel açıklamalar...

Trabzonspor 06.03.2017, 13:39 06.03.2017, 18:24
Deniz'in menajerinden Trabzonspor açıklaması

HABER61 / ÖZEL HABER / TUNCAY LAKOT

Trabzonspor’a transferi gündemde olan Kayserispor’un yıldızı Deniz Türüç’ün menajeri transferle ilgili konuştu.


Haber61’den Tuncay Lakot’un sorularını yanıtlayan Hüseyin Buğra Coşkun “Deniz halen Kayserispor’un futbolcusu ve bir yıllık daha mukavelesi var. Trabzonspor’un önce  Deniz’in kulübüyle anlaşmak zorunda. Sonra teklif bize gelir. Kurallar gereği Trabzonspor Deniz ile görüşemez. Görüşürse cezai yaptırımla karşı karşıya kalır. Ne Deniz’e ne de bana şu ana kadar Trabzonspor’dan resmi bir teklif gelmedi. Onun için şimdiden bir şey söyleyemem. Dediğim gibi Trabzonspor’un önce Kayserispor’u ikna etmeli yada transfer görüşmesi için kulüpten resmi izin almalı” dedi.

Öte yandan Trabzonspor bu futbolcunun transferi ile ilgili ciddi hazırlık yaptığı ve bu futbolcunun Trabzonspor’a kazandırılması için fedakarlık yapmaya hazır olduğu iddia edildi. 

Trabzonspor geçtiğimiz sezondan itibaren bu futbolcu ile ilgileniyordu. Geçtiğimiz sezon oynanan Kayserispor maçında Trabzonspor yöneticilerinden birisi başkan Usta’ya bu futbolcunun alınması için baskı yaptığı da gelen bilgiler arasında.  


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
adnan 4 yıl önce
HEMEN ALIN DUSUN MEYIN TS BOYLE OYUNCUYA IHTIYACI VAR KAPANAN TAKIMLARA UZAKTAN VURMAK IY SUTVE IY DE MUCADELE VE AYAKLARINI IY KULLANIYOR
araklihasan 4 yıl önce
başkan ikinci yarı 30 puan alırsak sezon sonu 3-4 tane üst düzey oyuncu alacağız dedi çıkan isimler deniz, tunay bunlarla yine ilk 5 mücadelesi veriririz .alabiliyorsanız viscayı alın adam ben futbolcuyum diye bağırıyor 4 yıldır 1 tane bile maç kaçırmamış tüm maçlarda oynamış.
araklihasan 4 yıl önce
deniz kim Allah aşkına. anadoluda az parlayan oyuncular büyük takımlarda yapamazlar yapabilsde serdar gürler yapardı bizde. serdar denizi top diye oynar bide denizi 17-18 yaşında sanıyorlar galiba adam 25 yaşında.
araklihasan 4 yıl önce
devre arası milanda forma giyemeyen sosayı burayı yaza yaza klavyem eskidi. adam şimdi milanı şahlandırdı. şahane top oynuyor bize böyle 10 numara lazımdı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@