7m

7m

hyundai

Demet Akalın'dan Trabzonspor'a: Çağırsaydınız canlı okurdum

FIFA'nın resmi Twitter hesabından Trabzonspor'un şampiyonluk kutlama görüntülerini paylaşmasının ardından ünlü şarkıcı Demet Akalın da Twitter hesabından bir yorumda bulundu.

Trabzonspor 03.05.2022, 13:50
Demet Akalın'dan Trabzonspor'a: Çağırsaydınız canlı okurdum

FIFA'nın resmi Twitter hesabı üzerinden Trabzonspor’un şampiyonluk kutlama görüntülerini,  paylaşmasının ardından ünlü şarkıcı Demet Akalın da Twitter hesabından söz konusu tweet'i alıntılayarak bir paylaşımda bulundu.

Paylaşılan görüntülerde Demet Akalın'ın seslendirdiği Kulüp şarkısının çalındığı kutlama anları yer alıyordu. Demet Akalın Twitter hesabından FIFA'nın paylaşımını alıntılayarak "Waow FIFA paylaşmış. Çağırsaydınız canlı okurdum" yorumunu yaptı. Akalın'ın paylaşımına çok sayıda beğeni, yorum ve retweet geldi.


Yorumlar (4)
Erdem 3 hafta önce
İnşAllah seneye de nasip olur. Yoksa bize 1 tanecik şampiyonluk yetmez ama bu büyük başarıya da şükürler olsun tabi. Yakın zamanda Şenollu jimnastik kulübü ile Fatihli cinconlar şampiyon olduktan sonra yine devamını getirebildiler. İnşAllah bizde şampiyonluğumuzun devamını başka şampiyonluklar ile getirebiliriz. 2 hatta 3 yıl üst üstte şampiyonluk görmeyi Allah bize nasip eder inşAllah.
SErkan 3 hafta önce
Erdem ben bu anı her yıl yaşamak istiyorum , Allah nasipeder inşaAllah
ilker 3 hafta önce
aman gerek yok. aynı şekil kutlamaya devam edelim biz. sonra o sanatçı geldi bu niye gelmedi, yerel sanatçılarımız nerde vs vs lafları duymaya bailayacağız. gelecekse ünlü bir tane dj gelsin. her türlü şarkıyı coverlayıp millet çoşar yeter.
Mami 3 hafta önce
Buda kendine bir pay çıkaracak olay tuttuya UEFA da yayınladı.Hem sende canlı okuyacak ses varmı bre...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@