Cornelius'un menajeri aradığını bulamadı!

Trabzonspor'un listesindeki isimlerden Cornelius kulüp bulamadı

Trabzonspor 14.06.2021, 10:33
Cornelius'un menajeri aradığını bulamadı!

Trabzonspor'un haftalarca görüşme yaptığı ancak 2.5 milyon Euro’luk yıllık maaş talebi nedeniyle transferini rafa kaldırdığı Andreas Cornelius, istediği rakamı bulamadı.

Danimarkalı forvetin menajeri Mainz, Kopenhag ve Alaves gibi kulüplerle görüşürken, Trabzonspor ’un önerdiği 1.8 milyon Euro’nun çok altında tekliflerle karşılaştı.

Avrupa’da kulüp arayışlarını sürdüren Cornelius’un temsilcisi, Bordo-Mavililer’e de“Yeniden görüşebiliriz” mesajını iletmişti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Erdem 2 ay önce
Cornelius istenilen rakamlara geldi ise imzalatın artık. Forvet konusunu uzatmayın, Sörloth ta teklif alamayacak gibi. Duruma göre ikisini birden alın. Kadromuz yeterli, derinliği olan, bir kadro olsun fakat şampiyonluk için sadece iyi kadro yetmez herkes sahada iyi oynamalı bile demek yetmiyor artık, fair play çerçevesinde savaşmalı 90 dk 38 maç herseyini ortaya koymalı. Üzmeyin bu sene bizi ki Yönetimde Hoca da uğraş veriyor sezon ortası birbirinize düşmeyin 2. Ünal Hoca vakası olmasın sakın. Terim de Sergen de yönetimle ters düştü fakat kimse istifa etmedi şampiyonluktan kopmadı bunu unutmayın.
fatih 2 ay önce
Alınırsa ya tutarsa transferi olur, çok iyi değil, plaza gibi de çıkabilir, sörlotha yakın da
Safa 2 ay önce
Alalım konuşalım iyi bir forvet kendisi bir daha konuşalım belki iyi olur ????❤️❤️????❤️????❤️????❤️

Gelişmelerden Haberdar Olun

@