7m


7m

hyundai

Cornelius'da can sıkan gelişme

Haftalardır Andreas Cornelius transferi için yoğun uğraş veren Fırtına, son günlerde Danimarkalı forvetin menajerinin yüksek talepleriyle karşılaştı. Konuşulan sözleşmeye ekstra rakamlar koyulmaya çalışılırken, Trabzonspor ‘şartlarımız belli’ restini çekti .

Trabzonspor 21.05.2021, 10:24
Cornelius'da can sıkan gelişme

Sezon bitmeden Cornelius transferi konusunda çalışmalara başlayan Trabzonspor, oyuncu tarafında ciddi mesafe katetmişti. Bonservis konusunu halletmek adına da haftalardır temaslarını sürdüren Bordo-Mavililer, işi bitirme noktasına getirdi. Parma kulübü vadeli ödeme planını kabul ederken, bu kez de Cornelius’un menajeri sıkıntı çıkardı. Konuşulan sözleşmeye ekstra rakamlar koydurmaya çalışan Danimarkalı forvetin temsilcisi, yıllık ücreti de 2.5 milyon Euro seviyelerine yakın tutuyor. Trabzonspor’un ise en başından beri tavrı net; 1.5 milyon Euro garanti ücret ve bonuslar. 

1.8 milyon Euro...

Toplamda 1.8 milyon Euro’lara kadar çıkan Bordo-Mavili yönetim, “Şartlarımız belli. Daha üstüne çıkmayacağız” mesajını iletti. Eğer Cornelius’un menajeri isteklerinde geri adım atarsa, önümüzdeki hafta görüşmeler tekrar başlayacak. Fırtına’nın hedefi, Abdullah Avcı’nın çok istediği golcüyü Haziran ayında bitirmek. 


Yorumlar (6)
Lâedrî 61 1 yıl önce
Evet, film başladı, keyifli seyirler! Her sezon aynı terane...
ne corneliusu 1 yıl önce
sadece 3 gol atmış 30 maç oynamış patatesi almak akıl karı değil.
Ahmet Can 1 yıl önce
Aynen tam bir çöp bu adamı ısrarla kim istiyorsa para yiyecektir. Birde 4 milyon euro bonservis vereceklermiş. Yılın kazığı geliyor. Bari kiralık alında kazık küçük olsun. Seneye rahat gönderirsiniz. Yoksa üzerine para verip birde sözleşmesini feshetmeye uğraşırsınız.
Oflu 1 yıl önce
İnşAllah gelmez. Kötü bir oyuncu, gol atmayı bilmeyen bir santrfor.
malatyalı 1 yıl önce
demekli bu oyalama taktğiymiş sorlot yada batsuayi gelecek anlaşıldı
dr 1 yıl önce
liverpool da yedek
divock orıgı..bas parayı al. 30 gol garanti

Gelişmelerden Haberdar Olun

@