Çok koşmak Trabzonspor'a yaramadı

Trabzonspor'da koşu mesafeleri arttı ancak bu sonuca yansımadı

Trabzonspor 27.02.2017, 13:04 27.02.2017, 13:06
Çok koşmak Trabzonspor'a yaramadı
Atiker Konyaspor karşılaşmasında 12 bin 830 metre mesafe kat eden Yusuf Yazıcı sahanın en çok koşan ismi oldu. Ancak 10 numaradan çok ön libero gibi koşu mesafesi yakalayan Yazıcı’nın veriminin düşmesi dikkat çekti.

İki kenar bek Joao Pereira 11 bin 420 metre, Emmanuel Mas 11 bin 230 metre koşarken 11 bin barajını geçen 4 isim arasına girmeyi başardılar. İki yeni tranfserin formu ve hırsı teknik heyeti sevindiriyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
osman 4 yıl önce
Kardeşim önemli olan çok koşmak değil verimle ve zamanında koşmaktır. Hatırlayalım Umut Bulut'u...Ondan beklediğimiz gol bölgesinde gol vuruşunu yapmaktı ama; enerjisini bazen gereksiz harcayınca gol vuruşu zayıf oluyordu.
ŞEHZADE 4 yıl önce
gerektiği kadar koşmak ve son hamlelerde enerjiyi sarfetmek.Oyunun durağan bölümlerinde tekrar enerji depolayıp .İkinci hamleye hazırlanmak.Futbol akıl ,beceri işi.
salim 4 yıl önce
Futbolun yarısı geometri yarısı fiziktir! Bunlardan sınavı geçmeyenler başarılı olamaz. Almanlar bununla başarılı oluyorlar.
osman 4 yıl önce
Kardeşim önemli olan çok koşmak değil verimli ve zamanında koşmaktır. Hatırlayalım Umut Bulut'u...Ondan beklediğimiz gol bölgesinde gol vuruşunu yapmaktı ama; enerjisini bazen gereksiz harcayınca gol vuruşu zayıf oluyordu.
mulla balaban 4 yıl önce
Yusuf'un yaşı genç daha öğrenecekleri var hatada yapacak kötüde oynayacak onu ancak destekleyerek kazanırız biraz sabır moral
ersoy erkül 4 yıl önce
Yusuf verimlilik esasına göre oyununu şekillendirecek güç depolayarak kendine bakacak ayrıca Durica dan bilgiler edinmesi gerek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@