7m

7m

hyundai

Castillo'ya talip var

Castillo'ya bir talip de ülkesinden

Trabzonspor 23.01.2018, 08:47
Castillo'ya talip var
Trabzonspor'da beklentilere bir türlü karşılık veremeyen Fabian Castillo'ya ülkesinden bir talip çıktı.

Sakatlığı nedeniyle yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacak olan 25 yaşındaki Kolombiyalı sol kanat için Atletico Nacional kulübünün önümüzdeki günlerde bordo-mavili yönetimin kapısını çalacağı ve kiralık teklifi yapacağı vurgulanıyor. Ancak yönetimin 4 milyon dolara transfer ettiği tecrübeli oyuncuyu kiralamaya sıcak bakmadığı öğrenildi. Kolombiya ekibinin, kiralama önerisinin reddedilmesi halinde Castillo için bonservis ücreti önerebileceği dile getirildi. Ancak miktar belirtilmedi.

Yorumlar (6)
yaasr 4 yıl önce
fırsatını bulunca satın bu adamı hiç bir faydası yok.
trabzonlu ali 4 yıl önce
Hemen verin istikrarsiz bir oyuncu
serko61 4 yıl önce
yalan bu takımda burak ve abdül hariç kimseye talip cikmaz. hani volkanla bondanda gitmişti hersene aynı kazığı yermi bir kulub.
molla 4 yıl önce
Kafa yerde sanki sahada birşey düşürmüş de onu arıyor.Oyun görüşü okuması sıfır iyi oynadığı söylendiği -ki bana göre iyi oynadığı maç yok- zaman bile saman alevi gibi defans yönü çok zayıf. bu arada bu futbolcuya 3+2= 5 minyon daalırssss verilmemiş miydi.
İbrahim 4 yıl önce
Bu adamı alırken Yattara diyorlardı ama onun yarısının yarısı olmadı gitti.
Akın 4 yıl önce
Bu yönetim fiilen bitmiştir hiçbir icraat yok çünkü iş bilen bi tane insan bulamazsın bu hengemenin içinde başkan denen vizyonsuz bi kişi bol bol palavra sallar başkada bişey yok ts bunların yönetiminde dibe vurmuştur kimse ahkam kesmesin başarıda beklemesin olmayan birşey beklenirmi be kardesim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@