CAS kararını o tarihte verecek! Başkan Yardımcısı Haber61'e açıkladı

Trabzonspor'un UEFA ve FİFA'dan sorumlu başkan yardımcısı Bülbüloğlu CAS duruşmasıyla ilgili açıklamada bulundu.

Trabzonspor 28.02.2017, 12:19 28.02.2017, 12:39
CAS kararını o tarihte verecek! Başkan Yardımcısı Haber61'e açıkladı
Haber61 Spor Servisi / Tuncay LAKOT

Trabzonspor  için 3 Temmuz  henüz bitmedi.  FETÖ'nün "futbolda şike" soruşturmasında kumpas kurduğu gerekçesiyle haklarında dava açılan 15'i tutuklu 108 sanığın yargılandığı davanın ikinci duruşması sürerken Trabzonspor'da gözler CAS'a çevrildi.

Futbolda şike soruşturmasında kumpas kurdukları iddialarına ilişkin aralarında eski emniyet müdürlerinin bulunduğu 108 sanıklı davanın ikinci duruşması sürerken gözler CAS’ın vereceği karara çevrildi.

Konuyla ilgili Haber61 Spor Servisine açıklamalarda Bulunan Önder Bülbüloğlu yaptığı açıklamada "şuan Cas tarafından elimize ulaşan bir belge yok. Ben Mayıs ayında bu kararın çıkacağına inanıyorum. Yapılan duruşmada yetkililer bu yönde bilgi verdi." dedi.

Bülbüloğlu duruşmada çok iyi bir savunma verdiklerini belirterek, "iş siyasi bir boyut kazanmazsa CAS’ın bu kararı vermesini bekliyoruz. Ama neticede burası bir mahkeme ne olacağı belli değil. Siyasi derken burada Türkiye’de ki siyaset değil Avrupa’da ki futbol lobisinden bahsediyorum. Yineleyerek belirtiyorum çok iyi bir savunma verdik. Olumlu bir karar çıkacağını düşünüyoruz. CAS’tan çıkacak sonuçta topu yeniden TFF’ye atacaklar. Siz yetkilisiniz düşürün şampiyonluğu diyecekler" ifadelerini kullandı.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
ts61 4 yıl önce
Türkiye'de ki siyaset değil diyorsunda o kulubün arkasında duran siyasiler avrupa lobisinede ayar çekebilecek güçteler merak etmeyin. Umarım hakkımız olan Şampiyonluğu geri alabiliriz.
adnan 4 yıl önce
ts liler sikeyi kapatmak isteyen ler kimler belidir ben diyorumki evet oyu vermek sike yoktur demektir fb sike yapmadi da benmi yaptim tum federasyon sikeci ayilesi kollayankim beli hayir verin
rcp 4 yıl önce
sayın yönetici işin mayısa kalması? referandum filan.? dış siyaset türkiyenin adına hayırlı işlere imza atmaz. işi bulandırırsa iç dinamikler bulandırır. sizde sanki birşeyleri sezmişsiniz
yomrali ali 4 yıl önce
Bulbuloglu neden korkuyorsun dış siyaset iç siyasetçilerden namusludur kupayı çalan belli siz onu meydanlarda alkislarsiniz ancak çıkın adam gibi recepten kupayı isteyin kivirmayin
ŞEHZADE 4 yıl önce
gizli görüşmelerle iş bağlanır.Türkiye arafı istanbulun 3 kulübünden yana ağır basıyor.Dünyada siyasetin girmediği alan yok .Var diyen yalan söyler.
mg 4 yıl önce
Kardeşim, umut tacirliği yapmayın.Geçenlerde yetkilinin ağzından dinledim.Casdan bişey çıkmayacak,Konuyu uefaya tasıyacaklar.Uefada ben sizin ulkenizdeki futbol yasalarına karısmam diyecek. Bunları söyledi.Minareyi çalan kılıfını ayarladı çoktan.Gönüllerde o kupayaı yaşatacağız bitt. Artık kandırmayın milleti.
Ferden 4 yıl önce
Ne yazıkki başta türkiyedeki siyaset işin içinde siz koç grubunun milyon dolarları sponsor olarak türkiyede hangi stada verdiğini gördünüzki ama avrupaya yakın zamanda yaşandı
Serkan 4 yıl önce
Milleti boşuna ümitlendirmeyin bu iş bitmiştir.Dönemin Başbakan'ı Açıkça o zaman söyledi gerekirse Avrupa'ya beş yıl gitmeyiz dedi.Yani gerekirse fener için Türk futbolunu yakarım diyor,bügünde değişen birşey yok.Durmak yok yok şikeye devam!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@