CAS Davası dönüşü tarihi görüntüler! Ahmet Ağaoğlu bankta uyuya kaldı!

Trabzonspor'un CAS davası sonrası İsviçre'den dönüş yapan Ahmet Ağaoğlu ve yöneticiler yorgunluğa daha fazla dayanamadı.

Trabzonspor 16.03.2019, 08:32 16.03.2019, 09:53
CAS Davası dönüşü tarihi görüntüler! Ahmet Ağaoğlu bankta uyuya kaldı!

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor, şike davasında CAS'a FİFA aleyhine açtığı davanın duruşması dün yapıldı. Oldukça yoğun geçen duruşma sonrası Ahmet Ağaoğlu ve yöçneticilerin oldukça yorgun düştükleri görüldü. Dava sonrası Türkiye'ye dönüş için havaalanına giden heyetin uçağı beklerken banklarda yorgunluklarını atmaya çalıştılar.Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve heyetin havaalanı banklarında uyudukları görüldü.

Trabzonspor başkan ytardımcısı Ertuğrul Doğan'da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Lyon’dayız! Havalimanında bekliyoruz... Yoğun ve yorucu bir sürecin ardından şimdi Erzurum’a, sevdamızın maçına gidiyoruz" ifadelerine yer verdi.

Bu tarihi görüntüler objektiflere böyle yansıdı:

,

Yorumlar (30)
Alp Türk 2 yıl önce
Para yok dediler bulunur dedi...düşman çok dediler yenilir dedi... Seninleyiz büyük başkan...
Fatih Kara 2 yıl önce
Cansın ADAMSIN BASKANIMTRABZONSPOR UMUZ YAPTIKLARIN SORGULANAMAZ
Allah 2 dunyada aziz eylesin inshAllah 2 yıl önce
Ne yapin edin bu davayi kazanin
Gerekirse kume duselim gerekirse feneri koruyan cb bizi haritadan silsin gerekirse butun trabzonlulari hapse atsin biz yine de bu davayi kazanmaliyiz. Adaletin bu ulkeye tekrar gelmesi ve cocuklarimiz icin kendimizi feda etmeliyiz. Allah yar ve yardimciniz olsun.zalimin zulmu ebediyen surmez.
berk özgür 2 yıl önce
siz adamdan öte adamsınız tarifi yok bu yaptığınızın
? 2 yıl önce
dert bir değilki...
Kenan 2 yıl önce
Size helal olsun. Hakkınız ödenmez. ALLAH razı olsun. Çok fedakarca bir davranış. İnşAllah sayenizde şampiyonluk görürüz. Görmesekte sorun değil. Sizin bu cefakarca davranışlarınız yeter
Özlem Tekin 2 yıl önce
Ah başkanım çok yorgusun ama adalet yok çok çalışıyor ama adalet yok vazgeçmiyorsun ama adalet yok haykırıyoruz ama adalet yok savaşıyoruz ama adalet yok Sadece Rte Kupada En kolay saray da başkanım!
trabzonlu 2 yıl önce
Anca başkanımızı bulduk
Aristo 2 yıl önce
Boşuna çaba boşuna zahmet boşa uğraş eziyet em cana hem mal a yazık ülkedeki adalet anlayışı ve tek aklın emriyle verilen yanlı karar sistemi değişmedikçe ister lyon a ister lozan a ister cas a ister aya ğit hakkını ğeri alamazsın çünkü tilki seni bu ülkede bekliyor son kararda hep onun olacak oda belli fener
aristo ya cevap 2 yıl önce
sen daha baslamadan bitmissin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@