7m


7m

hyundai

Canlı yayında flaş açıklama! Trabzonspor'da Yattara projesi

Trabzonspor Altyapı Koordinatörü Hamit Cihan, altyapıdaki Yattara projesini allattı.

Trabzonspor 09.08.2018, 15:21
Canlı yayında flaş açıklama! Trabzonspor'da Yattara projesi

Haber61- Özel haber

Trabzonspor Altyapı Koordinatörü Hamit Cihan Haber61 TV canlı yayınında Tuncay Lakot'un konuğu oldu.

Trabzonspor alt yapısında yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Cihan Yattara'nın Trabzonspor alt yapısında görev yapacağını açıkladı.

Hamit Cihan "Benim için en önemli antrenör seçme kriteri toplumsal kabullenme. Burası sadece benim değil Trabzonspor’un yeri. Uyumlu çalışabilmek de çok önemli. Ben de bu konularla ilgili bir havuz oluşturdum. 3 havuz oluşturdum. Bunlardan biri daha önce çalışmış tecrübeli isimler. İkincisi profesyonel futbolu yeni tamamlamış teknik direktörler ki bunlardan biri de Yattara’dır. Onunla ilgili projemizde farklıdır. Gelecek günlerde gelişmeler olacaktır. Üçüncüsü de öğretmen grubudur. Öğretmenlik yapan aynı zamanda antrenörlük yapabilecek isimlerdi. Bu noktada yönetim asla bize karışmamıştır. Bu konuda kendilerine teşekkür ederim. Bize kırılmış olanlar olabilir ama kesinlikle akraba v.s bağıyla buraya birini getirmedim" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (8)
Yuksel 4 yıl önce
En doğru karar yattara kendi ülkesinden yetenekler bulur
Tonya 4 yıl önce
Akraba torpili ile iş yapmayanları tebrik ederim. Profesyonel iş çıkarmak buna denir.
Muhammet 4 yıl önce
Yattara doğru tercih kesinlikle
Mehmet güncicek 4 yıl önce
Yattara alt yapıda kesinlikle değerlendirilmelidir ancak benim önerim belli bir takımın hocası olarak değil tüm altyapı takımlarının haftanın bir günü hocası olmalıdır. Yararlanın en önemli ozeliligi nedir? Adam geçme top stop düzgün pas ve tehlikeli orta yapması. Bizim altyapı hocalarını bırak süper ligde calistiricilarin hangisinde bu özellikler var. Örneğin u 17 takımı ni haftanın bir gününde özellikle kanat oyuncularına bildiklerini anlatmalıdır. Böylece alt yapının tüm oyuncuları nasıl orta yapılır nasıl adam geçilir nasıl top sektirmeden stop edilir öğrenmiş olur. Yaygarayı değerlendiren yönetime tebrikler
Osman Karaduman 4 yıl önce
Yattara mi?
Çömlekciden gelmeyen adami alt yapiya hoca cok ilginc
Vizyona bak
Yozgat'li 4 yıl önce
Iyı bir uygulama yattara buyıl 4 oyuncu teklif etti bunları izleyip değerlendirmek gerek.Takımı Taraftarı tanıdığı için en iyileri bulmuştur.
Şehzade 4 yıl önce
bence yattaraya gereğinden fazla değer veriliyor song bence daha faydalı olmuş daha değerli biri yattara sadece şovmen
yakup 4 yıl önce
De Toekomst ve Ajax altyapı modeli olutursunlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@