Çalımbay: Trabzonspor'a yakışmıyor

Çalımbay maçın ardından açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 19.11.2017, 19:00
Çalımbay: Trabzonspor'a yakışmıyor
Trabzonspor teknik direktörü Rıza Çalımbay maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

Çalımbay şöyle konuştu;

Gol yeme sorunu devam ediyor ama bugün 2 gol kendi kalemize attık. Ben geldiğimden beri bu 3 oldu. Bugün en önemlisi oyundan kopmamaktı. Herkes mücadele etti. Çok iyi pozisyonlar yakaladık. Onları değerlendirebilseydik çok farklı olabilirdi. Kağıt üstünde farklı değerlendiriyorsunuz ama bugün ligde herkes herkesi yenebilir. Ölü toptan iki gol yemek Trabzonspor'a yakışmıyor. Kendi kalemize veya başka türlü olmaması gerekir. Ben takımımdan memnunum üstüne koya koya gidiyoruz. Hiç bir maç kolay değil. Geleli 1 ay oldu ve çalışmaya devam ediyoruz.
Yorumlar (16)
tosunoglu 3 yıl önce
hocam tebrikler;iç sahada iki maç 6 puan,sakatlar cezalılar bittikçe daha da iyi olacağız
x5461 3 yıl önce
hocam Allah kolaylik versin isimiz zor.yanliz kaleci sorunumuzda var onur geriliyo.sosayi yollayin beroxu yollayin abdülkadir oynamali casti devamli oynamali.burak rodi casti yusuf abdülkadir bu 5 li yi devamli oynatmali ve orta saha defansa yardim etmeli cok agir kaliyo
T.c.61 3 yıl önce
Su sos a yi kadro disi yap hic birseye yaramiyor bos sise
araklıhasan 3 yıl önce
hocam orta sahamiz çok kırılgandi bunda kanatların defansa yardım etmemesininde etkisi var buna bir çare
serkan 3 yıl önce
Alın size soza takmışsınız kafaya peroyu bir takımi hep generallerden kurarsan ersun gibi akisardan 6 alanyadan 4 goztepeden 3 yersin.Orta sahada savaşan iki kişi var pero ve Onazi geri kalanların hepsi ayağına top bekleyen yıldızlar topluluğu...bu takımın mac kazanması için ya bugünkü gibi her hafta osmanlılan oynayacak yada mucize olacak.Birde bugün sodanın yaptıklarına dikatli bakın takımın kaybetmesi için her şeyi denedi deyyus.
Cihan 3 yıl önce
Hocam sende yok yeni geldik yok şimdide geleli 1 ay oldu diyorsun ama milli maç arasını dört gözle bekliyorum diyordun şu oyuncu deyişikliklerini biraz daha doğru yapsan mesela yusufu alıyorsa abdulkadir girmesi lazım ve bide forvetleri kanada atmasan iyi olur
Molla 3 yıl önce
Hucum isi tamam. Ancak Takımın geri dönüş,yan top,karambol top sıkıntıları var.
Zorlu 3 yıl önce
Çok hata yapıyorsun. Bero ısrarın çok anlamsız. Abdulkadir-i küstüreceksin. Burak forvet sen onu kanatlara hapsediyorsun. Castillo sürekli oyunda olmalı. Ersun gibi aynı şarkıyı söylemeye başladın.ZAMANA İHTİYACIM VAR.Bu biz taraftarı geriyor bilesin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@