Çalımbay: Öze dönüş, geleceğe dönüş sözleri...

Çalımbay maç öncesinde konuştu

Çalımbay: Öze dönüş, geleceğe dönüş sözleri...

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Bursaspor maçı öncesinde bordo mavililerin teknik adamı Rıza Çalımbay açıklamalarda bulundu.

Çalımbay şöyle konuştu;

Gönül isterdiki yukarıları ilgilendiren önemli bir maç olsun. yine de en iyi şekilde maçı bitirmeliyiz. Oyuncuları motive etmek çok zor. Gidecek kalacak söylemleri nedeniyle daha da zor. 9 Eksik var ve bu oyuncuların hemen hepsi ilk 11 oyuncuları. Ama yine de bugün oynayacak olanlar da Trabzonspor'un futbolcuları. Burada bize yardımcı olunması gerekiyor. Öze dönüş olabilir, başka bir şey olabilir. Biz devre arasında transfer bile yapamadık. Maçlar varken böyle konuşulduğu zaman öze dönüş, geleceğe dönüş vs. oyuncunun motivasyonu bozuluyor. Yapılması gerekiyor tabiki. Bu kadar soruna kadar Trabzonspor ayakta kalmış. Bunları futbolcular da duyuyor. Biz oyuncularımızla konuştuk, en iyi şekilde ligi bitirmek istiyoruz.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ercanaslan
ercanaslan - 9 ay Önce

Transferi falan bırakın. Milandan Sosa ve Kuckayı aldık ta ne oldu? Hem performansları kötü hem de kuruş ödeme yapamamışız !! Koyun altyapıdan gelen 2-3 oyuncuyu daha seneye adamlara tecrübe kazandırın.. Korkmayın yahu..

Musa
Musa - 9 ay Önce

Rıza sen geldiğinde gs22, bşkşhr16, fb14, bjk14, TS9 puanda idi. Puan farkı sırayla 13,7,7,5 idi. Şimdi 20-17-14-13.bjk ile fb daha maçını oynamadı. Puan farkı artmış. Başarılıyım diye gazel okuma. Defol git..

Yasar
Yasar - 9 ay Önce

Defol git istatistik uğruna gençlere yer vermedin,

takım taraftarı
takım taraftarı - 9 ay Önce

Öze döneceğimiz için mi Durica Bero Olcay sahadalar bazıları diyecek ki olcay gol attı hiç umurumda deyil lig artık bitmiş bunların yapacağını gençlerde yapar seneye bu Rıza kesin gitmeli

ŞEHZADE
ŞEHZADE - 9 ay Önce

85 te oyuna giren futbolcuyu nasıl görme imkanın var hocam.Batuhana hararetli taktik veriyorsun.Maç bitmek üzere ve 3-1 durum.Ne yapmak istediğini anlayamıyorum.Sanki şampiyonluk maçı yönetiyorsun.:) :) :)

ŞEHZADE
ŞEHZADE - 9 ay Önce

Rıza hocam maçın son 4 dakikasın da ve uzatmalarda genç futbolcuları oyuna alman enteresan.Sosayı oyuna alıyorsun.Sosanın durumu belli.15 -29 dakika kala gençlerin değişikliğini yapsaydın ya.Yensen ne olur yenilsen ne.Birde son dakikalarda öyle hararetli taktik verişin varki güldüm sana.

Mehmets
Mehmets - 9 ay Önce

Öze dönüş diyene bak. Son 1 dk kala oyuncuyu aşağılarmış gibi sahaya sürüyosun. Sen okadar genç oyuncuyu aşağılamak için mi külübeye sokuyosun?

Süleyman Özmen
Süleyman Özmen - 9 ay Önce

ercanarslan senin dediğini yapsalar ya düşersek ne olacak


banner443