Çalımbay: Öze dönüş, geleceğe dönüş sözleri...

Çalımbay maç öncesinde konuştu

Trabzonspor 13.05.2018, 15:27
Çalımbay: Öze dönüş, geleceğe dönüş sözleri...

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Bursaspor maçı öncesinde bordo mavililerin teknik adamı Rıza Çalımbay açıklamalarda bulundu.

Çalımbay şöyle konuştu;

Gönül isterdiki yukarıları ilgilendiren önemli bir maç olsun. yine de en iyi şekilde maçı bitirmeliyiz. Oyuncuları motive etmek çok zor. Gidecek kalacak söylemleri nedeniyle daha da zor. 9 Eksik var ve bu oyuncuların hemen hepsi ilk 11 oyuncuları. Ama yine de bugün oynayacak olanlar da Trabzonspor'un futbolcuları. Burada bize yardımcı olunması gerekiyor. Öze dönüş olabilir, başka bir şey olabilir. Biz devre arasında transfer bile yapamadık. Maçlar varken böyle konuşulduğu zaman öze dönüş, geleceğe dönüş vs. oyuncunun motivasyonu bozuluyor. Yapılması gerekiyor tabiki. Bu kadar soruna kadar Trabzonspor ayakta kalmış. Bunları futbolcular da duyuyor. Biz oyuncularımızla konuştuk, en iyi şekilde ligi bitirmek istiyoruz.

Yorumlar (11)
ercanaslan 3 yıl önce
Transferi falan bırakın. Milandan Sosa ve Kuckayı aldık ta ne oldu? Hem performansları kötü hem de kuruş ödeme yapamamışız !! Koyun altyapıdan gelen 2-3 oyuncuyu daha seneye adamlara tecrübe kazandırın.. Korkmayın yahu..
Musa 3 yıl önce
Rıza sen geldiğinde gs22, bşkşhr16, fb14, bjk14, TS9 puanda idi. Puan farkı sırayla 13,7,7,5 idi. Şimdi 20-17-14-13.bjk ile fb daha maçını oynamadı. Puan farkı artmış. Başarılıyım diye gazel okuma. Defol git..
Yasar 3 yıl önce
Defol git istatistik uğruna gençlere yer vermedin,
takım taraftarı 3 yıl önce
Öze döneceğimiz için mi Durica Bero Olcay sahadalar bazıları diyecek ki olcay gol attı hiç umurumda deyil lig artık bitmiş bunların yapacağını gençlerde yapar seneye bu Rıza kesin gitmeli
ŞEHZADE 3 yıl önce
85 te oyuna giren futbolcuyu nasıl görme imkanın var hocam.Batuhana hararetli taktik veriyorsun.Maç bitmek üzere ve 3-1 durum.Ne yapmak istediğini anlayamıyorum.Sanki şampiyonluk maçı yönetiyorsun.:) :) :)
ŞEHZADE 3 yıl önce
Rıza hocam maçın son 4 dakikasın da ve uzatmalarda genç futbolcuları oyuna alman enteresan.Sosayı oyuna alıyorsun.Sosanın durumu belli.15 -29 dakika kala gençlerin değişikliğini yapsaydın ya.Yensen ne olur yenilsen ne.Birde son dakikalarda öyle hararetli taktik verişin varki güldüm sana.
Mehmets 3 yıl önce
Öze dönüş diyene bak. Son 1 dk kala oyuncuyu aşağılarmış gibi sahaya sürüyosun. Sen okadar genç oyuncuyu aşağılamak için mi külübeye sokuyosun?
Süleyman Özmen 3 yıl önce
ercanarslan senin dediğini yapsalar ya düşersek ne olacak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@