alexa metrics

banner560

banner572

Çalımbay'dan Uğur Çiftçi açıklaması: Trabzonspor ilgileniyor!

Sivasspor Teknik direktörü Rıza Çalımbay, Trabzonspor'un futbolcuları Uğur Çiftçi ile ilgilendiğini açıkladı.

Trabzonspor 17.11.2021, 16:11
Çalımbay'dan Uğur Çiftçi açıklaması: Trabzonspor ilgileniyor!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Trabzonspor'un ilgilendiği Uğur Çiftçi hakkında konuştu. 

Oğuzhan ve Rondon'la ilgilenmiyoruz

Rıza Çalımbay, "Süper Lig'de devre arasına 7 hafta var. Şu anda tek düşüncemiz 7 haftalık süreçte oynayacağımız maçlar. Oğuzhan Özyakup ve Salomon Rondon'la ilgilenmiyoruz. Oğuzhan ve Rondon iddiası gerçeği yansıtmıyor." dedi.

Uğur, Trabzon'a giderse Milli Takıma çağrılır

Trabzonspor 'un transfer listesinde yer alan Uğur Çiftçi hakkında ise Çalımbay, "Trabzonspor, Uğur Çiftçi ile ilgileniyor. Trabzonspor'un sezon öncesinde de Uğur'a bir teklifi olmuştu. Uğur'un A Milli Takım'a çağrılması gerektiğini düşünüyorum. Uğur, Trabzonspor'a transfer olursa ilk aday kadroda yer alır. Fakat Sivasspor'dayken tercih edilmez. Bunun sebebini açıkçası bilmiyorum." ifadelerini kullandı.

Radyospor

İlgili haber için tıklayın;

https://www.haber61.net/sivasspor-un-ugur-ciftci-icin-istedikleri-belli-oldu-resimleri,17370.html


Yorumlar (5)
Sürmeneli 2 hafta önce
Önümüzdeki sezon 7+4 sistemi olacağından alınması çok iyi olur.
Erdem 2 hafta önce
Belli ki Rıza Hocanın bizden almak istediği oyuncu(lar) var. Bu oyuncu(ları) biz vermek istersek transfer gerçekleşir gibime geliyor. Uğur Çiftçi bizde iş yapar mı bilmiyorum fakat Yunus Mallı ve İsmail transferlerine bakınca sütten ağzı yanan misali ne olumsuz ne de olumlu bir şey diyemiyorum. Faydalı transfere hele ki sol beke ihtiyacımız var hayırlı olacaksa olsun yoksa boşa adam da para da gitmesin. İnce eleyin sık dokuyun Uğursa Uğur, Ali veya Veli, George Morch mu ben bilmem iş yapacak adam alın.
BOR MAVİ 61 2 hafta önce
BİZDE FORMANIN AĞIRLIĞINI KALDIRMAZ KARŞIMIZDAKİ RAKİPLER KAPANDIĞI İÇİN BİLOKLAR ARASI GEÇİŞLERİ SAĞLAYAMAZ ÇOK AĞIR BİR OYUNCU
Black n blue 2 hafta önce
Rıza Efendi sen zaten neyi biliyorsunki? Bongonda gibi adamı harcadın. Eğer dedikleri gibi 2 mil. € + Yusuf istiyorlarsa bence hiç tenezzül edilmemeli. Şikeci Mecnun para kazanacağına Faruk Can'ı Ümraniye'den geri çağıralım daha iyi. Çocuk bunun motivasyonuyla eldekilerden de Uğur Çiftçi'den de daha iyi oynar.
Mr 2 hafta önce
Güldürme rıza hoca. Sanki Ts dan çok topçu alıyorlar milli takıma. Bu ülkede gökdeniz fatih tekke yeterince milli takıma alınmadı. Bir iki yalandan aldılar o kadar. Diğer egemenleri felan saymıyacam. Sonra sivasdan bahsediyorsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@