alexa metrics

banner536

Çağdaş Atan'dan Siopis sinyali

Alanyaspor teknik direktörü Çağdaş Atan'dan Siopis iması

Trabzonspor 16.08.2021, 08:22
Çağdaş Atan'dan Siopis sinyali

Trabzonspor'un transferi için çaba harcadığı diğer isim Manolis Siopis için Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan ilk sinyali verdi.

Başakşehir ile oynadıkları maçtan önce konuşan başarılı çalıştırıcı, "Geldiğimizden bu yana 8-9 tane oyuncumuz şu anda Türkiye'de büyük takımlarında. Belki bir tanesi aday, gitmek üzere olabilir" dedi. Atan'ın Siopis'in Trabzonspor'a transferini işaret ettiği belirtildi. İki kulüp arasında pazarlıklar sürüyor.
 


Yorumlar (11)
KALYONCU 6 ay önce
Siopis Çöp transfer adam düz oyuncu Teknik yok, Flavio'nun ne eksiği vardı da gönderildi o bölgeye Symkowiak gibi adam alınmalı
Erdem 6 ay önce
Siopis neden alıyoruz pek anlamadım, ihtiyaç halinde stoper mevkiinde oynuyorsa belki olabilir. Oynayamıyorsa seneye kaliteli 6 numara ve stoper oynayabilen 5-8 milyon € bandında 2 milyon € yıllık ücreti geçmeyecek 25-28 yaş aralığında hem hızlı hemde kondisyonu yüksek adam alınmalı. O da şampiyon ligi için olmalı, eğer şampiyonlar ligine katılım hakkı kazanırsak. Habere adam alıyoruz ortada başarı yok seneye de transfer lazım birazı da seneye kalsın. Bu kadro şampiyonlar ligi gibi ek gelir olmadan devam edemez. Yıllık ücretler belli kulübün kazancı belli. Hep borç hep borç. Kendi gelirlerimizi aşmayacak adamlarla oynamayı ögrenmemiz gerek.
HA_&1 6 ay önce
Yaa yeter kardeşim. Bu transfer işinin sonu yok ki! Daha başka transfer yapılmasın. Bu kadro ile bi başlansın sonrasına bakılır... Bıktım hergün transfer haberlerinden
yasar 6 ay önce
en çok ihtiyaç duyduğumuz mevki, transfer.
Aslan61 fransadan 6 ay önce
Yeter bir sol Bek Alin orta Saha lazim degil
Görünen köy 6 ay önce
Şu an saçmalıyoruz! Alanya spor Yunan oyuncunun yerine daha kaliteli bir oyuncu ile pazarlık aşamasında oyuncu kadrosunda yedek kalacak biz de 500-600 bin eu vereceğiz adamı onların sırtından alacağız! Yönetim iki sezona yakın Efecan ı alamadı ancak İstanbul takımları olsa bu oyuncuyu bedava vermişlerdi! TS yönetimi adı gecen takımın mevcut yönetimi ile alış veriş yapmasın lütfen!
Ahmet Güneş 6 ay önce
Ne siopisi yaa..Muratcem akpınar.ben ne stoperden ortasaha oyuncusu gördüm.stoperden sonradan forvet olan oyuncu gördüm.sol açık dan solbek gördüm.Muratcem den neden olmasin.lükse ihtiyaç yok.
Jamel 6 ay önce
Yazıklar olsun sizin gibi yönetime ve bu çöpü isteyen teknik adama
şehzade 6 ay önce
nedir bu alanyayı menun etme çabaları ihtiyaç yok anlamıyormusun ağaoğlu taraftara biraz kulak ver yeter artık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@