Burak Yılmaz'dan zehir zemberek açıklamalar "Densizin biri çıkıyor...."

Trabzonspor'un Yıldızı Burak Yılmaz verilmeyen penaltı pozisyonu hakkında maç sonu zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Burak Yılmaz'dan zehir zemberek açıklamalar "Densizin biri çıkıyor...."

Trabzonspor, Antalya deplasmanından 1 puanla dönüyor. 

Karşılaşma sonrası konuşan Trabzonspor'un yıldızı Burak Yılmaz oldukça sert açıklamalar yaptı. "Türk futbolunda bazı kişiler mimlenmiş, onlar ne kadar haklı olsalar da konuşamıyor." diyen Burak Yılmaz "Bir densiz çıkıyor Abdülkadir'e onu bunu yapmış diyor bizim yerel medya da sabah akşam bunu konuşuyor. Ayıp ya, bunu değil, penaltıyı konuşun." ifadelerini kullandı.

Burak Yılmaz: "Kazanmaya yakındık ve kazanmayı da hak ettik. Ne olursa olsun kazanmamız gerekiyordu, kazanamadık. Bu yüzden çok üzgünüz. Türk futbolunda bazı kişiler mimlenmiş, onlar ne kadar haklı olsalar da konuşamıyor. Anca bizi eleştirirler, anca bizi yerin dibine sokmaya çalışırlar. Bunları konuşsunlar.Pozisyon penaltı. Kimsenin konuşmasına gerek yok. Niye penaltı vermiyorsun? Bu pozisyonda VAR'a bakmayacaksın da hangi pozisyonda bakacaksın? Ancak çıkıp televizyonda konuşsunlar. Abdülkadir'e onu yapmışım, bunu yapmışım. Hangi biriyle uğraşacağız? Bir densiz çıkıyor Abdülkadir'e onu bunu yapmış diyor bizim yerel medya da sabah akşam bunu konuşuyor. Ayıp ya, bunu değil, penaltıyı konuşun.

Antalyaspor taraftarı hain Burak diye bağırıyor, ne hainliği yapmışım ben? Hep para kazandırmışım, Çin'e gidip, yine para kazandırmışım! Hain istiyorlarsa kafalarını kaldırmaları yeter. Burak iyi oynadı, kötü oynadı, bu eleştirilerin başımın üstünde yeri var ama 2-3 adamın konuştuğu şey benim umurumda bile değil.

Arda çok mutlu, eşi de sağlıklı, ziyarete gideceğim. Arda'yı inşallah güzel günler bekliyor. Onu da ziyarete gideceğim, hocadan da izin aldım. Bunu da yazarlar diye söylüyorum. Ben Arda'nın hep yanında olacağım. İyisiyle, kötüsüyle, hatasıyla beraberiz. Yerel medya 2-3 kişinin konuşmasından gaza gelip beni karşılarına almasın. Bugün bizim 2 puanımız gitti, buna karşı birlik olalım." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2018, 22:28


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah Travaci Almanya
Abdullah Travaci Almanya - 2 hafta Önce

Burak Hakki bırakın futbolunu oynasın onu eleştirenler Trabzonspor a Zarar veriyor saygılar

Salih
Salih - 2 hafta Önce

Buz gibi penalti ve gol YOK oldu.
Üzgünüm

Laz Haydar
Laz Haydar - 2 hafta Önce

Benim icin ne yaptigin umrumda deyil,,gol at puan kazandir kerisi beni baglamaz,,ama bunu söylemeden gecemiyecem!! Jaja yi da bu yüzden harcamisdilar!!adam gezer tozar di ama leplebi gibi gol adardi!! Bu yanlisa düsmeyelim

Merandes
Merandes @Laz Haydar - 2 hafta Önce

Haydar ; Türkçe öğretmenin kimdi senin kuzum?

berkay
berkay - 2 hafta Önce

Adam dediklerinde haklı özelliklede yerel medya konusunda.

0661
0661 - 2 hafta Önce

Herkes alsın payını.

Mehmets
Mehmets - 2 hafta Önce

“Bana ARDAdaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.” Sanırım başka yoruma gerek yok.

Ahmet Arslan
Ahmet Arslan - 2 hafta Önce

Bu adam artık Trabzonspora yük olmaya ve takımın üzerine çıkmaya başladı.Bu adamı sevmiyoruz.

receb keskin10
receb keskin10 - 2 hafta Önce

10 000


banner426

banner443

banner441