banner441

Burak Yılmaz'dan Trabzonspor'a gönderme: 6 ay önce...

Burak Yılmaz ödül töreninde Trabzonspor'a göndermede bulundu.

Trabzonspor 02.05.2019, 22:19
Burak Yılmaz'dan Trabzonspor'a gönderme: 6 ay önce...

Yılın Süper Forveti ödülünü kazanan Beşiktaş'ın golcüsü Burak Yılmaz açıklamalarda bulundu.

Yayıncı kuruluşun organize ettiği Futbolun Süperleri ödül töreninde Yılın Süper Forveti ödülünü kazanan Beşiktaş'tan Burak Yılmaz kazandı.

Ödül konuşmasında Trabzonspor'da kadro dışı kaldığı döneme vurgu yapan milli golcü, "Genç sporculara örnek gösterilmek çok güzel bir duygu. Ben futbolcu özelliklerim ve golcülüğümle örnek gösterildiğim için gurur duyuyorum. 6 ay önce tesislerde tek başıma idman yapıyorken, hiçbir zaman vazgeçmeyişimin ödülüdür bu" ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (19)
Firtina61 10 ay önce
Burak kardes seni trabzonspor fenerbahceden almasaydi değil ödül almak bügün ne oldugun belirsiz olacakti. Seni futbolcu yapan şehri kötüymüs gibi anlatmaki hic yoktan adam sansinlar, bilmemleri imkansiz cünkü.
Samistal61 10 ay önce
Ts de yaptığın cirkefliklerin bir tanesini yap bjk de adam diyecem. Sana sezon başında hırsız diyen bjk taraftarı bugün gönül hırsızı diyor sende onlara layık bir topçusun önümüzdeki sezon 2 3 maç gol atma söve söve yollarlar seni merak etme
NAdi61 10 ay önce
InsAllah
kerim 10 ay önce
sen ilk önce Trabzonspora sonra Şenol Güneşe dua etmelisin onlar senin yıldızını parlattı yoksa sen hala manisasporda oynardın
As61 10 ay önce
Her konuda dibe vurmuş bir ülkenin ödüllü futbolcusu aferin . Çakma kral . Fetocu Hakan da sözde kraldı Türkiye’de Avrupa’ya gidince kraliçe oldu sen gidemedim bile .
Yaaar 10 ay önce
Karaktersiz oyuncu sıralamasında 1. De yer bulursun
Doğru 10 ay önce
Trabzonspor da ofsayt kralı oldun. Sen gol atacaksın diye bütün toplar sana geliyordu fakat sen kendini kollamıyordun...aynı fikirde değilsen Trabzonspor forması altında oynadığın maçlardaki ofsayt sayılarına bak.
Sinan Almanya/ hamburg 10 ay önce
3 Hafta sonra seninde hesabin kesilecek , Medicalparka gömüleceksiniz.
Maestro 10 ay önce
Adam doğru der iyi golcü tek sorun aldığı ücrette indirim yapmaması para'yı çok sevmesi ve gerçek Trabzonspor'lu olmaması
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@