Burak Yılmaz'dan Trabzonspor'a gönderme: 6 ay önce...

Burak Yılmaz ödül töreninde Trabzonspor'a göndermede bulundu.

Burak Yılmaz'dan Trabzonspor'a gönderme: 6 ay önce...
banner432

Yılın Süper Forveti ödülünü kazanan Beşiktaş'ın golcüsü Burak Yılmaz açıklamalarda bulundu.

Yayıncı kuruluşun organize ettiği Futbolun Süperleri ödül töreninde Yılın Süper Forveti ödülünü kazanan Beşiktaş'tan Burak Yılmaz kazandı.

Ödül konuşmasında Trabzonspor'da kadro dışı kaldığı döneme vurgu yapan milli golcü, "Genç sporculara örnek gösterilmek çok güzel bir duygu. Ben futbolcu özelliklerim ve golcülüğümle örnek gösterildiğim için gurur duyuyorum. 6 ay önce tesislerde tek başıma idman yapıyorken, hiçbir zaman vazgeçmeyişimin ödülüdür bu" ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Firtina61
Firtina61 - 6 ay Önce

Burak kardes seni trabzonspor fenerbahceden almasaydi değil ödül almak bügün ne oldugun belirsiz olacakti. Seni futbolcu yapan şehri kötüymüs gibi anlatmaki hic yoktan adam sansinlar, bilmemleri imkansiz cünkü.

Samistal61
Samistal61 - 6 ay Önce

Ts de yaptığın cirkefliklerin bir tanesini yap bjk de adam diyecem. Sana sezon başında hırsız diyen bjk taraftarı bugün gönül hırsızı diyor sende onlara layık bir topçusun önümüzdeki sezon 2 3 maç gol atma söve söve yollarlar seni merak etme

NAdi61
NAdi61 @Samistal61 - 6 ay Önce

InsAllah

kerim
kerim - 6 ay Önce

sen ilk önce Trabzonspora sonra Şenol Güneşe dua etmelisin onlar senin yıldızını parlattı yoksa sen hala manisasporda oynardın

As61
As61 - 6 ay Önce

Her konuda dibe vurmuş bir ülkenin ödüllü futbolcusu aferin . Çakma kral . Fetocu Hakan da sözde kraldı Türkiye’de Avrupa’ya gidince kraliçe oldu sen gidemedim bile .

Yaaar
Yaaar - 6 ay Önce

Karaktersiz oyuncu sıralamasında 1. De yer bulursun

Doğru
Doğru - 6 ay Önce

Trabzonspor da ofsayt kralı oldun. Sen gol atacaksın diye bütün toplar sana geliyordu fakat sen kendini kollamıyordun...aynı fikirde değilsen Trabzonspor forması altında oynadığın maçlardaki ofsayt sayılarına bak.

Sinan  Almanya/ hamburg
Sinan Almanya/ hamburg - 6 ay Önce

3 Hafta sonra seninde hesabin kesilecek , Medicalparka gömüleceksiniz.

Maestro
Maestro - 6 ay Önce

Adam doğru der iyi golcü tek sorun aldığı ücrette indirim yapmaması para'yı çok sevmesi ve gerçek Trabzonspor'lu olmaması


banner472

banner441