7m


7m

hyundai

Burak Yılmaz'a teklif var mı? Ağaoğlu Haber61'e açıkladı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, adı transfer iddialarına karışan Burak Yılmaz hakkında konuştu.

Trabzonspor 04.07.2018, 21:41
Burak Yılmaz'a teklif var mı? Ağaoğlu Haber61'e açıkladı

Haber61 / Tuncay Lakot

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor'un golcüsü Burak Yılmaz'ın transfer durumuyla ilgili Haber61'e açıklamalarda bulundu.

Burak Yılmaz ile transfer hakkında görüşme gerçekleştirileceği sorusuna Ahmet Ağaoğlu, u anda, görüşme yok"  adam parasını aldı, tatilini yaptı, geldi top başı yaptı. Kontratı devam ediyor. " dedi. 

Burak Yılmaz'a gelen resmi bir transfer teklifi olmadığını açıklayan Ahmet Ağaoğlu, "Burak 'Beni isteyen kulüpler var' dedi ama bize gelen resmi bir teklif olmadı. Sonuçta onu isteyen birisi olursa kimden isteyecek; elbette ki Trabzonspor'dan. Attı kendini ortaya 'beni isteyenler var' diye, yok kimse gelmedi." diye konuştu.

Burak Yılmaz'ın kulüpten alacağının da kalmadığını söyleyen Ağaoğlu "Alacakları vardı, hepsini ödedik. İhtar çekmişti, ihtar gününden önce alacağını da ödedik. Dolayısıyla Burak'ın da bu durumda kampa katılmaktan başka yapacağı bir şey yoktu." şeklinde anlattı. 


Yorumlar (9)
Korganlı 4 yıl önce
Başkan Burak'ın tavırlarından pek memnun değil gibi bir izlenim bıraktı bende
Tursun 4 yıl önce
Burak gözden çıkarılmış ben buradan bunu anladım
barış 4 yıl önce
Bence futbolcular hakkında basına hiç bir şekilde demeç verilmemeli. Parasını alıyorsa çıkıp futbol oynayacak sonuçta. Talip varsa satılır veya satılmaz. Çok ağır sözleşmeler var, futbolcular oynamayınca da sadece kulüp kaybediyor, ilginç tarafı oynayamayan sahada dolaşan futbolcu sözleşmesinden doğan haklarını kuruşuna kadar alıp gidiyor ve Trabzonda aldığının onda birine gidip başka bir takımda oynuyor. Kadro yapılanması zamana bırakılmalı, ayrıca her teklife oyuncu satılmamalı. Çünkü alınacak oyuncu satılanı aratacaksa olmaz, yeri doldurulamıyorsa oyuncuyu neden satacaksın ki? Eğer futbolcudan çok büyük bir gelir elde edilmeyecekse (En azından alınırken ödendiği kadar gelir) satılmasın! Sözleşmesi bitene kadar oynasın gitsin. Başarı else ederse iyi bir kulübe gider onun bileceği iş..
kazım 4 yıl önce
Barış hocam ben size şu noktada katılmıyorum; Başkan bu tip konuşmalarla Burak'a kulüpten para alan işçi olduğunu hatırlattı ki bence Burak bunu unutmuştu
sng 4 yıl önce
burak-sosa-kucka bunlar gitmeli ki kulüp borçtan kurtulsun. ama başka enayi kulüp bu paraları onlara vermiyor, vermez. İHO ve Muharrem USTA nın eserleri bunlar. kulübü batırıp gittiler
Mehmets 4 yıl önce
Gönderin gitsin. Faydadan çok zararı olmaya başladı.
Rıfat usta B 4 yıl önce
Başkan da haklı burak da haklı sosa varken burak a birşey diyemiyorum.
muhammet kara 4 yıl önce
antalyadan nazım sangare alın kardeşim anlatmaya gerek yok
ŞEHZADE 4 yıl önce
O transfer etmek isteyenler neden bu hainliği Trabzonspora yapıyorlar.Şartlar belli alacaksan al .Böyle ortalığı karıştırıp Trabzonspora zarar vermek hainliktir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@