Bulak: Trabzonspor'dan teklif gelirse...

Giray Bulak, Trabzonspor'da yine çalışmak istediğini söyledi.

Bulak: Trabzonspor'dan teklif gelirse...
Trabzonspor'un eski teknik direktörlerinden Trabzonlu Giray Bulak samimi açıklamalarda bulundu.

Türkiye Haber Merkezi'ne röportaj veren Bulak, Trabzonspor'a yeniden hizmet etmek istediğini belirtirken bordo mavili takımda çalıştığı dönemde taraftarın arkasında durmadığını söyledi.

İşte Bulak'ın açıklamalar;

“Gelecek tekliflere açığım”

“Benim mühendislik yönüm çok fazla... Sıfırdan alıp yetiştirmeyi, geliştirmeyi çok seviyorum. Mesela bir ağacı büyük almam, fide şeklinde alır, diker ve 15 yıl büyümesini beklerim. Daha da bekleyeceğiz... Bu çocukları da küçük yaşta aldım büyütüp, geliştireceğim. Ama profesyonel bir takımdan iyi bir proje ile teklif gelirse yeniden hocalığı düşünürüm.”  

“Bir yanımda Trabzonspor’u bekliyorum”

“Ben Trabzonsporluyum... En büyük amacımda Trabzonspor’da görev yapmak, Trabzonspor’da bulunmak ve Trabzonspor’a hizmet etmek. İnşallah bu da ileride olur diye düşünüyorum.”

“Kendi çocuklarına sahip çıkmıyorlar”

“Trabzonspor’da çalıştığım dönemde ben de şampiyonluğa oynadım.  Fakat benden sonra takıma 10 - 15 tane hoca gelmesine rağmen yönetimden bana henüz teknik direktörlük teklifi getiren olmadı. Ama bu teklif başarısız insanlara  en az 3 - 4 kez yapıldı. Trabzonlular maalesef kendi insana farklı davranıyor. Ben Trabzon’un merkez çocuğuyum. Trabzonspor’a her türlü hizmeti yapan insanlarız biz. Ailemizle, sülalemizle... Çünkü, Trabzonspor merkezden doğdu sonra insanlar Trabzonspor’un etrafında oldular. Maalesef bunları yaşıyoruz ve bunlar yaşanacakta biliyorum. Elbette kırgınım...  Çalıştığım dönemlerde beni farklı gören insanlar şimdi Trabzonspor’da görev yapıyor. Ama bunu ne yöneticiler ne de halkımız bilmiyor. Trabzon kendi yetiştirdiği değerlerin farkında değil. Mesela Şenol Güneş... Çıktı dünya 3. sü oldu. Beşiktaş’ı şampiyon yaptı. Ama şimdi gitse, aynı kırgınlığı veya aynı tepkiyi göstereceklerini düşünüyorum.”  

“Taraftar yanımızda durmadı”

“Görev yaptığım 1983 yılında Trabzonspor son şampiyonluğunu yaşadı. 2010- 2011 şampiyonu yine biziz ama o dönem tescillenen şampiyonluğunu benim başladığım dönemde yaşamıştık. Trabzonspor’da yalnız görev yaptığım dönemde oldu. O maçta montu yere vurdum çünkü o zamanlar Galatasaray’ın ciddi anlamda kadrosu kuvvetliydi. Sarı –Kırmızılı takımla berabere kaldığımız halde bizim taraftarımız memnun olmuyordu.  Ama şimdi küçük takımlara yenilsekte takım her şekilde alkışlanıyor. Bizim dönemlerimizde öyle değildi. O yıllarda taraftarımız kendi çocuğuna hoyrat davranıyordu.” 
YORUM EKLE
YORUMLAR
yasar
yasar - 3 yıl Önce

hoca luzümsuz, anlamsız konuşuyor, artık ts nin yakasını bırakmaları lazım.

Taraftar
Taraftar - 3 yıl Önce

Cok bos konusan bi adam ama bu saatten sonra trabzonspor dan sana ekmek yok bosuna uğraşma.

mmnckrgl
mmnckrgl - 3 yıl Önce

o kongre günü Kapalı Spor Salonuna gidip M. Ali Yılmaz'a oy istediğin gün bittin sen adamım.. sen Trabzonspor için YOK hükmündesin..

Fatih Aydın
Fatih Aydın - 3 yıl Önce

Sıkıldım artık şu;"kendi çocuğumuz"edebiyatından ve de "camia kendi çocuklarının arkasında durmuyor"söylemlerinden.Şenol Hoca hariç hangi "kendi çocuğumuz"dan fayda görmüşüz acaba?Giray Bulak efendi afguruyordu geçen hafta,yersizce eleştiriyordu."Kendi çocuklarımız"anca iyi giden takımı bozmaya,altına dinamit döşemeye,takım kötü olsunda belki bize ekmek çıkar mantığıyla sabote etmeye yarar.Trabzonspor kimseden bunlardan çektiği kadar çekmemiştir.

Ahmet
Ahmet - 3 yıl Önce

Buda kendisini fasülyeden sayıyo ya eyy Allahım

Berlin 61
Berlin 61 - 3 yıl Önce

Giray Bulak oglunu neden Trabzonsporlu yapamadigini anlat .... Hikaye degil !!!! Gercekten Trabzonsporlu olsaydin, cocuklarin da fanatik Trabzonsporlu olurdu !!!!!!

duranali
duranali - 3 yıl Önce

Giray herfirsatta muhaliflik yapiyor yaratik.TRT de her kazanilan macin ardindan TS adi altinda Ersun ve yöneticileri elestiriyor baydi artik bizim cocuklar Yok merkez cocugu nedemekse TS da ceketini cikarip yere vurdugun macda vardim kapalidan bile istifa hatta anan avrat küfür yiyordun acaba niye GS kuvvetli idi ama senin takiminda geri kamazdi futol oynatammiyordun beceriksizdin girayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Ertunç
Ertunç - 3 yıl Önce

Giray Bulak Çok değerli bir teknik adamdır. Gökdeniz'den beri Trabzonda oyuncu yetişmiş mi? Yusuf yazıcı ( HARİÇ) İyi düşünün? Ne Şenol Güneş'e ne de Giray Bulak'a sahip çıkılmadı.


SIRADAKİ HABER

banner513