7m


7m

hyundai

Beşiktaş Trabzonspor'un jokerine kancayı taktı! Nabız yokladılar

Beşiktaş, Denswil'i transfer listesine aldı.

Trabzonspor 28.05.2022, 09:09
Beşiktaş Trabzonspor'un jokerine kancayı taktı! Nabız yokladılar

Stopere iki takviye yapmak isteyen Beşiktaş, Konyaspor'dan Abdülkerim Bardakçı’nın yanı sıra Trabzonspor’la kiralık sözleşmesi biten Stefano Denswil'i de gündemine aldı.

Konyaspor'dan Abdülkerim Bardakçı'yı kadrosuna katmak için yoğun çaba harcayan Beşiktaş, pazarlıklarını sürdürürken geçen sezon Trabzonspor'un Bologna'dan kiraladığı Stefano Denswil'i de listesine dahil etti.

Siyah-Beyazlıların, Trabzon'un kadrosunda tutmak istediği oyuncuya henüz resmi bir teklif yapmadığı ancak nabız yokladığı öğrenildi.

Bologna ile sözleşmesi biten 29 yaşındaki Hollandalı futbolcunun kendisiyle ilgilenen kulüplerden, 1.5 milyon Euro maaş ve 1 milyon Euro imza parası talep ettiği gelen bilgiler arasında.


Yorumlar (1)
Erdem 1 ay önce
Denswilli alabilirler, parayı veren düdüğü çalar fakat bize sadece para için değil takımını da sahiplenecek adamlar lazım. Bu nedenle alt yapıya önem verilmeli diyorum ki alt yapıdan yetişen oyuncu aynı zamanda ekonomik oyuncudur. Fakat fenevin Alex ve bıcırık emresi de alt yapıdan yetişmese de yine fenevi fazlasıyla sahiplenmiştir. Bize de UZUN YILLAR TAKIMI SAHİPLENİP FORMA GİYECEK BAŞARILI FUTBOLCULAR BULMAYI ALLAH NASİP ETSİN. Her gelen 1 sene oynayıp şehri terk etmesin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@