Beşiktaş'tan bir Burak Yılmaz açıklaması daha!

Burak Yılmaz için Beşiktaşlı yönetici açıklamalarda bulundu

Beşiktaş'tan bir Burak Yılmaz açıklaması daha!

Advertisement Advertisement

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan ve adı sürekli Beşiktaş ile anılan Burak Yılmaz için siyah beyazlı kulüpten yeni bir açıklama geldi.

Beşiktaşlı yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu Burak Yılmaz ile ilgili çıkan transfer iddialarını yalanlayarak ""Bunların hepsi havanda su dövmekten başka bir şey değil. Basın da tabii ki yazacak şimdi transfer dönemi maç yok sayfaların dolması lazım. Birileri 'Burak Yılmaz transferi bitti' diye haber yaptı. Mecburi yalanlama yaptık. Ne Trabzonspor ile ne de Burak Yılmaz ile ne görüştük ne de anlaştık." ifadelerini kullandı.

Haber1903


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
araklıhasan
araklıhasan - 4 ay Önce

adamlar akbaba gibi burakın bonservisini almasını bekliyorlar bizde bunları adam sanıp ekici yüzünden 2,5 milyon euro zarar ettik. ver oğuzhanla tolgay arslanı al burak, onur ve olcayı bu kadar basit. maaş yükünden de kurtulmuş oluruz bu sayede

?
? - 4 ay Önce

ama bedava olursa olur :)))

HA_61
HA_61 - 4 ay Önce

Kesin anlaştı BJK ile Burak Yılmaz. Çok şükür kurtuldu TrabzonSpor

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 4 ay Önce

Kelepir olsa alırsınız... Faşist istanbul külüpleri biz Trabzonsporluların dostu olamaz!!!

araklıhasan
araklıhasan - 4 ay Önce

sosa ile oğuzhanın beraber oynadığı 53 maçta oğuzhan 11 gol atıp 8 asist yaptı, sosa ise bu maçlarda 10 gol atıp 15 asist yaptı. (Sabah gazetesinin bugünkü haberi).

53 maçta toplam 44 gole direk katkı. sosasız oğuzhan yerlerde sürükleniyor keza oğuzhansız sosada performansı düştü çünkü saha içinde dilinden anlayan oyuncu yok takımda. hızlı hızlı verkaç yapacak kadar pas kalitesi iyi olan oyuncumuz yok bizim şuanda. oğuzhan demek sosanın performansının iki katına çıkması demek.

oğuzhan hazır bjk taraftarıyla ters düşmüş zaten takımında hocasıyla sıkıntı yaşamayan oyuncu kalmadı gibi onunda sıkıntıları var ve bjknin bizde işine yarayacağı oyuncular (burak,onur, olcay) var. ağaoğlu takas teklifi gelmedi diyor gelmesini bekleyeceğine biz teklif yapalım hep fikomu milleti kazıklayacak bunlar yüzünden ekici olayından 20 milyon lira kaybımız oldu

emrah
emrah - 4 ay Önce

O DEĞİL DE ÖN LİBEROYA EN İYİ ADAY LİGİ İYİ BİLEN ALANYASPOR DAKİ İSAAC SAKEY ADAM FENA BİRŞEY BATUHAN ARTI BİR OYUNCU İLE BU ADAMI ALSAK HARİKA OLURDU

Trabzonlu ali
Trabzonlu ali - 4 ay Önce

Tabi önceki yönetimler sayesinde Trabzondan bedava oyuncu devşirme alıştığımız, şimdide istemem yan cebimde koy diyorsunuz, yutarmiyiz bunları biz. ..

banner426

banner204